Termín Doprava Počet nocí Strava Cena od

Poloha: turistický komplex, který je situovaný v centru městečka Marina di Camerota, je složený z nově postavených zděných a dřevěných bungalovů rozmístěných mezi olivovníky a jinou středomořskou vegetací.
Pláž: písečná pláž (místy oblázky) cca 150 m
UBYTOVÁNÍ: zděné bungalovy typu MONO pro 4 osoby, typu BILO pro 6 osob a dřevěné domky typu MONO pro 4 osoby, BILO pro 4 a BILO pro 6 osob (bungalovy BILO 6 jsou uvnitř zděné). Bungalovy a domky mají vlastní soc. zařízení, vybavený kuchyňský kout (některé zděné bungalovy typu BILO 6 a všechny dřevěné domky mají kuchyňský kout na terase), SAT TV. Dřevěné domky MONO 4 jsou nově vystavěné, dřevěné domky BILO 4 a 6 mají nový kuchyňský kout.
Vybavení: recepce, pizzerie, bar se zónou WiFi, restaurace, parkoviště (nehlídané), možnost pračky na žetony
Stravování: vlastní strava

 

Cena obsahuje

  • - nájem bungalovu / domku na 7 nocí
  • - soukromou pláž s plážovým servisem (1 slunečník + 2 lehátka / bungalov, domek – pouze v období 01.06. - 14.09.)

Cena neobsahuje

  • POVINNÉ PŘÍPLATKY:
  • - spotřeby (voda, plyn, el. energie): + 30 € / bungalov, domek / týden
  • - pobytová taxa (viz všeobecné informace)
  • NEPOVINNÉ PŘÍPLATKY:
  • - povlečení (bez ručníků): + 15 € / bungalov, domek / týden
  • - polopenze: + 15 € / osobu / den (kontinentální snídaně, večeře menu o dvou chodech, voda)
  • DOPRAVA:
  • - pouze vlastní

Jihozápadní část italské pevniny s hlavním městem Neapolí je turisticky významné a vyhledávané pobřeží v blízkosti měst Paestum , Agropoli, Marina di Camerota a Palinuro. Podmanivé přírodní scenérie podél Tyrhénského pobřeží jsou zde kombinovány s významnými historickými památkami. Národní park Cilento, Amalfi, Pompeje, Vesuv, Ostrov Capri, Reggia di Caserta  lákají k možným výletům a ideální klimatické podmínky zde umožňují prožití příjemné dovolené od května do října. 

 

Fakultativní výlety: Pompeje a Vesuv, Capri, buvolí farma, Amalfi, lodní výlety, trhy…

 

 

Cestovní kancelář Atlantika zprostředkovává již 25 let pobytové zájezdy do nejoblíbenějších evropských letovisek v Itálii, Chorvatsku, Řecku a Slovinsku. S naší cestovní kanceláří můžete absolvovat též poznávací zájezdy do Francie, Rakouska, Jižní Itálie, Holandska a dalších.  Užijete si tak výhled z památné Eiffelovy věže, poznáte celebrity v muzeu voskových figurín a nadýcháte se čerstvého horského vzduchu. Pro vyznavače aktivní dovolené jsou tu lyžařské a cyklistické zájezdy a pobyty s možností využití lekcí Zumby. Ve spolupráci s našimi partnery vám můžeme nabínout i tuzemské a lázeňské pobyty a zájezdy do celého světa.

Provozováno na systému STOVKA - rezervační systém pro CK
Copyright © 2018 CK Atlantika, spol. s.r.o. • Všechna práva vyhrazena.
Facebook