Termín Doprava Počet nocí Strava Cena od

Náš názor: našimi klienty velmi oblíbený a žádaný hotel za skvělou cenu v blízkosti pláže . Doporučujeme včasnou rezervaci. VHODNÉ PRO RODINY S DĚTMI, KOLEKTIVY a všechny věkové kategorie, výborná poloha. Příjemný rodinný v blízkosti pláže za výbornou cenu, pro nenáročnou klientelu, s českou polopenzí, v dosahu promenády, uspokojí především rodiny s dětmi, ale i všechny věkové kategorie.
 

POLOHA: hotel s českým personálem, oblíbený zejména mezi českými klienty, se nachází cca 2 km severně od historického centra města
PLÁŽ: písečná pláž cca 30 m od hotelu (soukromá placená pláž – plážový servis za zvýhodněné ceny na recepci hotelu), menší volná pláž cca 60 m od hotelu
UBYTOVÁNÍ: 2-lůžkové pokoje s možností 1-2 přistýlek (palanda), vlastní soc. zařízení, TV, většina pokojů se stropním ventilátorem. Některé pokoje mají balkon (za příplatek). V některých pokojích bez balkonu je možná klimatizace (za příplatek). Do dvoulůžkových pokojů je možné zapůjčit dětskou postýlku (na vyžádání, zdarma).
VYBAVENÍ: recepce, klimatizovaná jídelna, bar s nejnižšími cenami v okolí, výtah, WiFi ve společných prostorách hotelu (zdarma), venkovní posezení, zahrada s posezením a parkoviště
STRAVOVÁNÍ: polopenze: snídaně převážně formou bufetu (nápoje, pečivo, jogurt, cornflakes, máslo, džem, med, pomazánky, sýr, salám atd.), večeře: polévka + hlavní chod (výběr ze dvou jídel), zeleninový salát, dezert nebo ovoce, nápoje za poplatek.

 

Cena obsahuje

 • - 7x ubytování s polopenzí v hotelu
 • - povlečení a ručníky
 • - služby delegáta
 • - autobusovou dopravu - pouze u zájezdů označených autobusovou dopravou

Cena neobsahuje

 • POVINNÉ PŘÍPLATKY:
 • - pobytová taxa: + 1,5 € /osobu / den, dítě do 14 let zdarma (max. 7 dní pobytu)
 • NEPOVINNÉ PŘIPLATKY:
 • - pokoj s balkonem: + 500 Kč / pokoj / týden (nutné objednat v ČR)
 • - klimatizace na pokoji: + 6 € / pokoj / den (nutné objednat v ČR)
 • - lednička na pokoji: + 500 Kč / týden (nutné objednat v ČR)
 • - jednolůžkový pokoj: + 30 %
 • - výměna ložního prádla během týdenního pobytu (na přání klienta): +10 € / osobu / výměnu
 • - možnost dokoupení plážového servisu u delegáta: 70 € – 80 € / týden (většina pláží v Rimini je placená)
 • SLEVY na 3. a 4. lůžku:
 • - dítě do 2 let: ZDARMA (bez nároku na lůžko a stravu)
 • - 1. dítě do 12 let na 3. lůžku: ZDARMA
 • - 2. dítě do 12 let na 4. lůžku: sleva 50 %
 • - dospělý: sleva 20 %

Rimini se svými pohostinnými plážemi, perfektně vybavenými přímořskými letovisky patří k nejznámějším a nejpopulárnějším cílem dovolenkářů v Itálii. Rimini svým návštěvníkům nabízí oddych na písečných plážích, které jsou díky své šířce a pozvolnému vstupu do moře ideální pro rodiny s dětmi. Zajisté se zde nudit nebudete. Sporty, vodní atrakce, zábavní parky, starobylé památky v historických centrech jednotlivých měst a městeček, elegantní obchodní centra s lákavými výkladními skříněmi, nespočtenými kavárnami, restauracemi, pizzeriemi, bary, diskotéky, ale i kulturními zážitky všeho druhu.


NABÍDKA FAKULTATIVNÍCH VÝLETŮ A SLUŽEB V RIMINI:
(ceny jsou orientační)

RIMINI: v centru města se pro obdivovatelé historie dochovaly památky nejen z období středověku a renesance, ale také památky z římského období. 
SAN MARINO: půldenní výlet do hlavního města nejstarší svobodné republiky vzdáleného 25 km od Rimini. CENA: dospělí: 9,00 €, dítě do 4 let bez nároku na sedadlo: zdarma.
PLAVBA PODÉL POBŘEŽÍ: výletní loď Vás zaveze na prohlídku města Cattolica. Při cestě zpět ochutnávka ryb s pečivem a vínem. CENA: dospělí: 13 €, dítě do 2-10 let: 8 €
AQUAFAN – RICCIONE: nejslavnější vodní park Evropy pro dospělé i rodiny s dětmi se spoustou zajímavých atrakcí. CENA (vstupné + doprava): dospělí: 26 €, dítě 6-11 let a osoby starší 65 let: 24 €, dítě do 5 let: zdarma, platí dopravu: 7 €.
OLTREMARE – RICCIONE: nový park, ve kterém můžete navštívit největší lagunu s delfíny v Evropě, sál s mořskými koníky z celého světa, máte možnost shlédnout 3D film o vzniku a vývoji planety Země a spoustu dalších zajímavostí. CENA (vstupné + doprava): dospělí: 26 €, dítě 6 – 11 let a osoby starší 65 let: 24 €, dítě do 5 let: zdarma, platí dopravu.
DELFINÁRIUM – RIMINI: jedno z nejznámějších delfinárií, ve kterém Vás během 40 min. představení cvičení delfíni přesvědčí  o své inteligenci a umění. Po představení si také můžete prohlédnout mořská akvária a terária. VSTUPNÉ: dospělí: 12 €, dítě 3-10 let: 9 €
ITÁLIE V MINIATUŘE  - VISERBA: tématický park s miniaturními kopiemi nejvýznamnějších historických památek a přírodních zajímavostí Itálie. CENA: dospělí: 18 €, dítě od 1m výšky a do 11 let: 13 €, dítě do 1m výšky: zdarma.
FIABILANDIA – MIRAMARE: zábavný park pro děti i dospělé, který Vás zavede do světa kouzel a pohádek. VSTUPNÉ: dospělí: 19 €, dítě do 120 cm a osoby starší 65 let: 12 €
MIRABILANDIA: zábavný park s atrakcemi, které Vám zanechají nezapomenutelné zážitky (horská dráha, obří kolo, vystřelení do kosmu, propadnutí výtahu v mrakodrapu atd.).
CENA (vstupné + doprava): dospělí: 30,5 €, dítě od 100 cm do 150 cm a max. 12 let:  26 €
PARCO LE NAVI – CATTOLICA: tematický park s podmořskou faunou a flórou (akvária se žraloky, kino 3D s podmořskou tématikou). VSTUPNÉ: dospělí: 16 €, dítě 4-12 let: 13 €.
DISCOTÉKY:  Blow Up (Bellariva)

Cestovní kancelář Atlantika zprostředkovává již 25 let pobytové zájezdy do nejoblíbenějších evropských letovisek v Itálii, Chorvatsku, Řecku a Slovinsku. S naší cestovní kanceláří můžete absolvovat též poznávací zájezdy do Francie, Rakouska, Jižní Itálie, Holandska a dalších.  Užijete si tak výhled z památné Eiffelovy věže, poznáte celebrity v muzeu voskových figurín a nadýcháte se čerstvého horského vzduchu. Pro vyznavače aktivní dovolené jsou tu lyžařské a cyklistické zájezdy a pobyty s možností využití lekcí Zumby. Ve spolupráci s našimi partnery vám můžeme nabínout i tuzemské a lázeňské pobyty a zájezdy do celého světa.

Provozováno na systému STOVKA - rezervační systém pro CK
Copyright © 2018 CK Atlantika, spol. s.r.o. • Všechna práva vyhrazena.
Facebook