Informace a rezervace 542 217 718 Po-Pá: 9-18h
Termín Doprava Počet nocí Strava Cena od

lokalita: Buonconvento

poloha: malý venkovský dům s osobním a přátelským servisem se nachází 2 km od Buonconvento, 27 km jižně od Sieny s krásnými výhledy na toskánskou krajinu.

ubytování: celý dům má celkem 6 dvoulůžkových pokojů (některé větší s možností přistýlky), 1 pokoj je v přízemí a 1x suite v renovované stodole 60 m2 s kuchyňkou a krbem pro 2 osoby s možností 2 přistýlek. Možnost pronájmu i jako kompletní vila bez stravy (na vyžádání v CK). Společné obývací prostory. Možnost volby jakéhokoliv termínu, minimální počet 3 nocí. Všechny pokoje vybaveny vlastním sociálním zařízením, klimatizací, fén, safe, konvice na čaj s organickým čajem.

vybavení: bazén se slanou vodou, zahrada, vinný sklep, zážitkové vyžití: túra na populární Via Francigena track, cyklistické vyjížďky. Můžete také relaxovat ve společném salonku nebo si objednat masáž či zorganizovat BBQ. Majitelé organizují také různé akce jako školu vaření či degustace vína.

stravování: snídaně z produktů od malých místních výrobců: pecorino, ricotta, toskánská šunka, domácí chléb, koláče a voňavé pečivo, organické džemy a místní med ...

Toskánsko je oblast ve střední Itálii, kraj proslulý uměním, histoií a působivou scenérií. Města často obklopují etruské hradby a hojně rozšířená vegetace cypřišů. K nejnavštěvovanějším místům v regionu patří především střediska kultury jako je Florencie, Siena a Pisa.

Cestovní kancelář Atlantika zprostředkovává již 25 let pobytové zájezdy do nejoblíbenějších evropských letovisek v Itálii, Chorvatsku, Řecku a Slovinsku. S naší cestovní kanceláří můžete absolvovat též poznávací zájezdy do Francie, Rakouska, Jižní Itálie, Holandska a dalších.  Užijete si tak výhled z památné Eiffelovy věže, poznáte celebrity v muzeu voskových figurín a nadýcháte se čerstvého horského vzduchu. Pro vyznavače aktivní dovolené jsou tu lyžařské a cyklistické zájezdy a pobyty s možností využití lekcí Zumby. Ve spolupráci s našimi partnery vám můžeme nabínout i tuzemské a lázeňské pobyty a zájezdy do celého světa.

Provozováno na systému STOVKA - rezervační systém pro CK
Copyright © 2018 CK Atlantika, spol. s.r.o. • Všechna práva vyhrazena.
Facebook