icoKal
icoKal

Afandou

Samotná vesnička Afandou se nachází asi 1,5 km od pláže a v hlavní sezóne do ní jezdí turistický vláček. Naleznete zde typické řecké taverny, restaurace, bary a písečnno-oblázková pláž o délce asi 5 km. Toto letovisko je vhodné pro klienty, kteří mají rádi naprostý klid a pohodu, krásné pláže s křišťálovou vodou nebývají přelidněny, protože pláž je dlouhá a široká, většinou oblázková, místy písečná. Vzhledem k poloze je Afandou vhodné také pro ty, kde chtějí po ostrově cestovat a hledají ubytování jako výchozí bod. Velmi příjemné jsou procházky místními malebnými uličkami s obchody, které jsou hodně vzdálené obchodům v turistických oblastech. Nachází se zde i golfové hřiště.Nedaleko Afandou směrem na severovýchod jsou překrásné jeskyně Erimokastro Caves.V blízkosti Afandou se nalézá několik hezkých pláží. Pláž Afandou a Traganou jsou jedny z nejhezčích, pokud budete hledat romantiku a krásné prostředí, doporučujeme i pláže Ladikou a Anthony Quinn, které se nacházejí asi 5 km severně od vesničky.                                         

Pláž: menší písečná s pozvolným vstupem do moře,vhodné pro malé děti i seniory                                                                                   

Vzdálenost od Rhodosu: cca 12 km                                             

Vzdálenost od letiště: cca 26 km.                                                 

Orientační doba transferu z letiště: cca 20 minut                       

Hodnocení letoviska: vhodné pro všechny, kteří chtějí strávit poklidnou relaxační dovolenou  romantickými procházkami daleko od rušných letovisek a přelidněných pláží.

 

Hotel Afandou Blue *** ( ex Aelia )  7 nocí Praha od 13 990 Kč All inclusive 7 nocí   Hotel Afandou Blu (ex Aelia ) Řecko - Rhodos  z Prahy dítě pobyt ZDARMANáš tip Hotel Afandou Blu*** ( ex Aelia )  10/11 nocí Brno od 14 590 Kč All inclusive 11 nocí   Hotel Afandou Blu (ex Aelia ) Řecko - Rhodos  z Brna dítě pobyt ZDARMANáš tip

Cestovní kancelář Atlantika zprostředkovává již 25 let pobytové zájezdy do nejoblíbenějších evropských letovisek v Itálii, Chorvatsku, Řecku a Slovinsku. S naší cestovní kanceláří můžete absolvovat též poznávací zájezdy do Francie, Rakouska, Jižní Itálie, Holandska a dalších.  Užijete si tak výhled z památné Eiffelovy věže, poznáte celebrity v muzeu voskových figurín a nadýcháte se čerstvého horského vzduchu. Pro vyznavače aktivní dovolené jsou tu lyžařské a cyklistické zájezdy a pobyty s možností využití lekcí Zumby. Ve spolupráci s našimi partnery vám můžeme nabínout i tuzemské a lázeňské pobyty a zájezdy do celého světa.

Provozováno na systému STOVKA - rezervační systém pro CK
Copyright © 2018 CK Atlantika, spol. s.r.o. • Všechna práva vyhrazena.
Facebook