Termín Doprava Počet nocí Strava Cena od

NÁŠ NÁZOR: velmi příjemný a oblíbený rodinný hotelový areál, obklopený zelení, s výbornou polohou v dojezdové vzdálenosti do krásného historického města Rhodos a v docházkové vzdálenosti od pěkné pláže s průzračně čistou vodou. Hotel již po částečné rekontrukci, a je vhodný pro všechny věkové kategorie a rodiny s dětmi - 1.dítě do 14 let POBYT S ALL INCLUSIVE ZDARMA , rodinné pokoje v nabídce. Odpočinek na místní pěkné pláži nebo u bazénu můžete vystřídat výletem do okolních letovisek nebo do hlavního města, které vás naprosto uchvátí. Doporučujeme včasnou rezervaci - velmi žádaný hotel, který je brzy vyprodán.
POLOHA:
příjemný rodinný hotelový areál ležící v zahradách  se skládá z několika menších budov. Nacházíse v klidné části ostrova Rhodos, pouhých 5 km od jeho centra hlavního historického města Rhodos a nedaleko vesničky Koskinou, kam dojdete pěší chůzí po silnici cca 500 metrů, s menšími nákupními možnostmi, kavárna, restaurace. Poloha hotelu zajišťuje dobré a časté autobusové  spojení (zasávka cca 3 min od hotelu) s hlavním historickým městem Rhodos,  intervaly každou půl hodinu, cca 20 min jízdy a spojení do Faliraki a okolních letovisek.Vzdálenost od letiště cca 20 minut / 20 km.
PLÁŽ: 150 m od hotelu pěkná písečná pláž Kalami Beach s krásnou průzračnou vodou, s pozvolným vstupem do moře (při vstupu drobné oblázky) lehátka a slunečníky za poplatek od 5€ osoba / den , 10€ set / den. Vodní sporty za poplatek. Zázemí na pláži.

UBYTOVÁNÍ:  pěkné 2lůžkové pokoje s možností jedné přistýlky, či pevného lůžka jsou vkusně moderně zařízené a některé z nich po renovaci: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), individuálně ovladatelná klimatizace ( zdama od 15.06. – 15. 09. mimo toto období poplatke 8EUR/den), telefon, TV/sat., lednička, trezor za poplatek, balkon nebo terasa. Prostorný rodinný pokoj / studio až pro 5 dospělých osob: stejné vybavení jako dvoulůžkový pokoj, dle obsazenosti hotelu má rodinné studio dvě místnosti oddělené posouvacími dveřmi, nebo dva samostatné pokoje , kuchyňský koutek, přistýlky mohou být i palandy, balkon či terasu. Jednolůžkový pokoj zde není možný.

Možnosti obsazení: dvoulůžkový pokoj: 2, 3, 2+1, Rodinný pokoj / studio  : až pro 5 dosp. osob:  5, 4, 2+3, 3+2, 2+2, 3+1,

VYBAVENÍ: Hotelový komplex se stává ze dvou částí část 3* a části 4*. Klienti mají možnost plně využívat celý hotelový komplex, který bude v 2019 po větší renovaci. Část hotelu, prostorů a některé 2 - 3 lůžk.pokoje po rekonstrukci. Hotelový komplex 10 budov, vstupní hala s recepcí, restaurace, restaourace ala carte, bar, společenská místnost s TV/Sat., minimarket. 2 venkovní bazény, dětský bazén, brouzdaliště, lehátka a slunečníky u všech bazénů zdarma. Dětské hřiště. Klimatizace, WiFi v hotelu za poplatek. Dětská postýlka zdarma, Lobby, společenské prostory, Wellnes centrum za poplatek, restaurace v objektu(á la carte),bar, pool bar, malý supermarket, v hotelu k dispozici půjčovna aut a kol, stolní tenis za poplatek.

STRAVOVÁNÍ: výborná řecká i mezinárodní kuchyně, místní dobroty v programu ALL INCLUSIVE:

  • Snídaně formou bufetu 
  • Oběd formou bufetu 
  • Večeře formou bufetu 
  • Zmrzlina během obědů a večeří
  • Vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje místní a mezinárodní výroby, čaj káva, víno, pivo (10.00–22.30 hod.) odpolední Snack 11.00-16.00 hod.Lze čerpat v místních časech určeným hotelem.
  • Program pouze orientační. Přesný program all inclusive obdrží klient až po příjezdu do hotelu. 

 ( oficiální kategorie hotelu je 3* ) vzhledem k úrovni hotelu hodnotíme dle našeho ohodnocení - ☀☀☀++

*odlety z Prahy pouze na zpětné přepotvrzení 

 

Cena obsahuje

  • • ubytování s all inclusive v hotelu dle uvedeného počtu nocí a druhu pokoje / osobu • zpáteční letenku Praha / Rhodos • transfer autobusem do místa pobytu a zpět • letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek • služby delegáta • SLEVY na 3. a 4. lůžku (viz ceník): • 1. a 2. dítě do 14 let: ubytování s all inclusive ZDARMA (od 2 let platí letenku včetně tax a paliva 8.990 Kč) • Dítě do 2 let bez nároku na místo v letadle a služby knihovací poplatek 990 Kč

Cena neobsahuje

  • POVINNÉ PŘÍPLATKY: pobytovou taxu platba na místě 1,50 EUR / pokoj / noc

LETECKY Z BRNA
Doba letu z Brna:  2 hodiny 30 minut
Odletové dny:
zájezdy 7 nocí: úterý
Rhodos patří k nejkrásnějším a nejpůsobivějším ostrovům Řecka. Až 340 slunečných dní v roce), teplé moře a spousta nádherných romantických pláží z něj dělají ráj pro všechny. Návštěvníky uchvátí nejen bohatá historie, ale také ta průzračnost moře a tajemná zákoutí historického města. I milovníci rušného nočního života, kultury a zábavy určitě nebudou ochuzeni. Není místo, kde byste nenašli restauraci či typickou řeckou tavernu s výbornými místními specialitami. to jsou krásné pláže, vzácné památky, kvalitní hotely často se stravováním polopenze až  all inclusive. Prostě kombinace, díky které je Rhodos nejen největší v souostroví Dodekanéssos, ale také nejnavštěvovanější. Vedle bohaté historie se Rhodos, na vegetaci nejbohatší ostrov ze souostroví, může pochlubit dlouhými romantickými písečnými a oblázkovými plážemi, skalnatými mořskými zátokami i zelenými lesy. Většina pláží je na východním pobřeží, západní část se vyznačuje převážně kamenitými plážemi, drsnějším pobřežím a silným větrem s ideálními podmínkami pro windsurfing. Navštivte v sezóně 2018 tento krásný ostrov Rhodos a prožijte si Řecko na plno! 

Původ Rhodu je nerozlučně spjat s bájí o Diovi a Héliovi. Podle této báje z řecké mytologie se Zeus po vítězství nad Titány rozhodl rozdělit Zemi mezi Olympské bohy. Jediný, na koho se nedostalo, byl Hélios – bůh slunce, neboť ve chvíli kdy se Země dělila, Hélios putoval po obloze a nikdo si na něj nevzpomněl. Když se vrátil a domáhal se svého podílu, Zeus ho sice politoval, ale sdělil mu, že to už není možné, neboť ostatní bohové by byli nespokojeni. Tak Hélios požádal Dia i ostatní bohy o souhlas s tím, že mu připadne země, která se sama vynoří z moře. Jakmile souhlasili, vynořil se z modrého moře ostrov. Hélios jej ozářil svým jasem a učinil jej nejkrásnějším ostrovem v Egejském moři.

Jeho krásu navíc podtrhli lidé – důkazy o bohaté a slavné historii najdete doslova na každém kroku. Hlavní, stejnojmenné město ostrova – Rhodos je zcela unikátní, jedinečné, neopakovatelné, malebné, s nádechem tajemna, působivé, kouzelné… tolik přívlastků snad ani není, jak okouzlující je toto město. Nachází se zde starý obchodní přístav, Palác Velmistrů, ulice Rytířů, Hippokratovo náměstí, Sokratova ulice, park Rodíni, kasino, tržiště, nespočet restaurací, kaváren, cukráren, barů, diskoték… A také pláží. I proto mnozí turisté před klasickými letovisky dávají přednost hlavnímu městu. Za pár minut jsou totiž z hotelu jak na písečných plážích, kde se přes den tak příjemně lenoší, tak i v centru města, které se večer co večer probouzí z denního spánku.

Letecký zájezd na Rhodos je proto vhodnou volbou pro všechny, kteří touží poznat Řecko a prožít specifickou atmosféru Středomoří. Krásné pláže, čisté moře, slunce a místní pohostinnost – to vše nabízí Dovolená Rhodos 2019

NABÍDKA FAKULTATIVNÍCH VÝLETŮ NA MÍSTĚ
Lodní výlet - ostrov Symi a klášter Panormitis

Jeden z velmi oblíbených celodenních výletů, který Vám umožní se podívat na jeden z nejmalebnějších ostrůvků v Egejském moři. V zátoce na jihu ostrova navštívíte řecký pravoslavný klášter Panormitis, kde je umístěna vzácná ikona archanděla Michaela. Hlavní město Symi nabízí pohádkovou architekturu, pravé mořské houby, spoustu různých druhů koření, nádherné panorama z johanitského hradu, krásný přístav a výborné rybí speciality.Tento výlet Vám nabízí poznat krásy malého ostrůvku Symi a plavbu po blankytném Egejském moři. 
Ostrov Chalki – místo, kde se zastavil čas
Ideální výlet pro milovníky „zapomenutých“ řeckých ostrůvků s tradiční architekturou a božským klidem, nádhernými zátokami na koupání. Odjezd je po snídani klimat. autobusem na západní pobřeží do přístavu Skala Kamiros, kde se nalodíte na loď, kterou poplujeme cca 1 hod. na ostrov Chalki. Během plavby je možné pozorovat západní pobřeží ostrova Rhodos. Na ostrůvku pak máte volný program, který můžete využít k návštěvě samotné vesničky a ke koupání na některých z místních pláží.
Perly ostrova Rhodos
Příležitost navštívit některé ze zlatých hřebů ostrova Rhodos a přiblížit si způsob života obyvatelů ostrova Rhodos. Navštívíte jedno z nejstarších měst na ostrově, bílé městečko Lindos. Nad ním se na kopci nad písečnou pláží nacházejí pozůstatky staré antické Akropole s chrámem bohyně Athény Lindské. Na západním pobřeží se podíváte na zříceninu starého středověkého hradu Monolithos, navštívíte tradiční vesničku Siana a Embona, kde se nachází známá vinárna Emery. Zde bude příležitost ochutnat místní vína. Na závěr Vás čeká procházka Údolím motýlů, kde budete mít možnost obdivovat krásu přástevníka kostivalového. 
Město Rhodos – city by night
Jedinečná možnost prohlédnout si krásy hlavního města a přístavu Mandraki - místa, kde stál slavný Colossos – jeden ze sedmi divů světa. Uvidíte místo, kde se v antické době nacházela Akropole, prohlédnete si antický stadion a pak se vydáte objevovat krásy středověkého města, které vybudovali a udatně bránili Maltézští rytíři – Velmistrovský palác, Rytířská ulička, Hipokratovo náměstí. Prohlédnete si také jeho malebné uličky a mnoho obchůdků se suvenýry malovanými ve veselých barvách. Na závěr budete mít samozřejmě volný čas na odpočinek a nákupy.
Lodí - nejkrásnější pláže a zátoky na východním pobřeží
Odpočinková plavba podél východního pobřeží ostrova Rhodos, navštívíte ty nejkrásnější pláže a zátoky – lázně Kalithea, zátoka A.Quinna, Afandou, Tsambika, Stegna. Možnost koupání a opalování, v ceně oběd v místní taverně na pláži. Den plný slunce, plavání, šnorchlování. Výlet vhodný pro celou rodinu.
CK Atlantika si vyhrazuje právo na změnu nabídky.  Aktuální nabídku výletů obdržíte na místě od delegáta. Pořadatelem výletů je řecká partnerská agentura.
 
Kalithea
Menší prázdninové středisko, kde najdete několik restaurací, taveren a obchodů. Spojení s hlavní městem je zajištěno městským autobusem, pro podrobné poznání ostrova doporučujeme pronajmout si auto. Oblast je známá především svými vyhlášenými lázněmi, které prošly rekonstrukcí a dobrými podmínkami pro potápění. Za nákupy a rušným životem můžete vyrazit, kromě hlavního města, také do Faliráki.
Pláž: menší písečná s pozvolným vstupem do moře,vhodné pro malé děti i seniory
Vzdálenost od Rhodosu: cca 12 km
Vzdálenost od letiště: cca 11 km.
Orientační doba transferu z letiště: cca 20 minut
Hodnocení letoviska: vhodné pro všechny, kteří chtějí strávit poklidnou relaxační dovolenou.

Faliraki
Vyhlášené letovisko východního pobřeží. Jeho předností je dlouhá písečná pláž, vhodná pro rodinnou dovolenou. Jsou zde restaurace, taverny, bary, kluby, diskotéky, obchody, zlatnictví, klenotnictví, zdravotní středisko, bankomaty, banky, adrenalinové sporty, lunapark a na okraji letoviska je také moderní vodní park, výletní vláček jezdící po letovisku. Frekventovaná linka autobusu do hlavního města Rhodos a okolí.  Do obou měst lze ovšem také doplout. Faliráki patří k rušnějším letoviskům, která ožívají především navečer a v noci. Ovšem okraje letoviska jsou  až velmi klidná místa, která jsou ideální pro rodinnou dovolenou.
Pláž: široká písečná.
Vzdálenost od Rhodosu: cca 17 km.
Vzdálenost od letiště: cca 16 km.
Orientační doba transferu: cca 25 minut
Hodnocení letoviska: vhodné pro všechny generace

Kolymbia
Nejvyhledávanější letovisko na východním pobřeží. V centru letoviska nechybí obchody s potravinami a suvenýry, restaurace, taverny, kavárny a bary. Posedět můžete v některé zdejší taverně s rybími specialitami a objednat si chobotničky na roštu nebo grilované kalamáry. V obchodech je možné platit platebními kartami, též bankomaty. Z Kolymbie lze pohodlně podnikat individuální výlety frekventovanou autobusovou linkou do hlavního města, Lindosu a dalších větších či menších městeček nebo vesniček.
Pláže: oblázkové, oblázkovo-písčité a čistě písčité.
Vzdálenost od Rhodosu: cca 27 km.
Vzdálenost od letiště: cca 35 km.
Orientační doba transferu: cca 40 minut
Hodnocení letoviska: ideální pro všechny generace, oddychová, relaxační i zábavná dovolená.

Afandou
Samotná vesnička Afandou se nachází asi 1,5 km od pláže a v hlavní sezóne do ní jezdí turistický vláček. Naleznete zde typické řecké taverny, restaurace, bary a písečnno-oblázková pláž o délce asi 5 km. Toto letovisko je vhodné pro klienty, kteří mají rádi naprostý klid a pohodu, krásné pláže s křišťálovou vodou nebývají přelidněny, protože pláž je dlouhá a široká, většinou oblázková, místy písečná. Vzhledem k poloze je Afandou vhodné také pro ty, kde chtějí po ostrově cestovat a hledají ubytování jako výchozí bod. Velmi příjemné jsou procházky místními malebnými uličkami s obchody, které jsou hodně vzdálené obchodům v turistických oblastech. Nachází se zde i golfové hřiště.Nedaleko Afandou směrem na severovýchod jsou překrásné jeskyně Erimokastro Caves.V blízkosti Afandou se nalézá několik hezkých pláží. Pláž Afandou a Traganou jsou jedny z nejhezčích, pokud budete hledat romantiku a krásné prostředí, doporučujeme i pláže Ladikou a Anthony Quinn, které se nacházejí asi 5 km severně od vesničky.
Pláž: menší písečná s pozvolným vstupem do moře,vhodné pro malé děti i seniory
Vzdálenost od Rhodosu: cca 18 km
Vzdálenost od letiště: cca 26 km.
Orientační doba transferu z letiště: cca 35 minut
Hodnocení letoviska: vhodné pro všechny, kteří chtějí strávit poklidnou relaxační dovolenou.

 

 


 

 

Cestovní kancelář Atlantika zprostředkovává již 25 let pobytové zájezdy do nejoblíbenějších evropských letovisek v Itálii, Chorvatsku, Řecku a Slovinsku. S naší cestovní kanceláří můžete absolvovat též poznávací zájezdy do Francie, Rakouska, Jižní Itálie, Holandska a dalších.  Užijete si tak výhled z památné Eiffelovy věže, poznáte celebrity v muzeu voskových figurín a nadýcháte se čerstvého horského vzduchu. Pro vyznavače aktivní dovolené jsou tu lyžařské a cyklistické zájezdy a pobyty s možností využití lekcí Zumby. Ve spolupráci s našimi partnery vám můžeme nabínout i tuzemské a lázeňské pobyty a zájezdy do celého světa.

Provozováno na systému STOVKA - rezervační systém pro CK
Copyright © 2019 CK Atlantika, spol. s.r.o. • Všechna práva vyhrazena.
Facebook