Katalog
LÉTO

Katalog
ZIMA

Informace a rezervace
542 217 718

542 217 718
ZAVOLEJTE NÁM


Apartmány Tantalus

Villa Ottone / Uttenheim, Kronplatz, Itálie


Apartmány Tantalus

Cena od: 11 865 Kč

Strava: vlastní strava/senza pensione
Doprava: bez dopravy

LOKALITA: Stefansdorf

POLOHA: apartmány v klidném městečku Stefansdorf, nedaleko městečka Riscone. Lyžařský areál Kronplatz / Plan de Corones cca 1,5 km. Zastávka skibusu cca 100 m (zdarma).

APARTMÁNY: jednoduše zařízené apartmány typu MONO pro 2-4 osoby. Apartmány mají vlastní soc. zařízení, vybavený kuchyňský kout, TV SAT, trezor a většinou jsou s balkonem. V ceně pobytu je ložní prádlo. Ručníky je nutné mít vlastní.

VYBAVENÍ HOTELU: recepce, úschovna lyží, parkoviště. V blízkosti se nachází pizzerie.

STRAVOVÁNÍ: vlastní strava
 

 

Cena zahrnuje: - nájem apartmánu na 7 nocí - spotřeby (voda, plyn, el. energie) - závěrečný úklid (nezahrnuje úklid kuchyňského koutu) - ložní prádlo
Cena nezahrnuje: POVINNÉ PŘÍPLATKY – UBYTOVÁNÍ: - pobytová taxa: + 1,50 € / osobu / den POPLATKY NA MÍSTĚ: pobytová taxa

Kronplatz informace o lokalitě

Lyžařská oblast Kronplatz leží 30 km východně od Brixenu a patří mezi nejmodernější lyžařská centra Dolomit. Rozkládá se po svazích stejnojmenné hory (2 275 m) nad městem Bruneck v údolí Pustertal. Areál je přístupný ze 3 údolních městeček (Bruneck, Olang, St. Vigil) a tvoří ho kompaktní síť 107 km sjezdovek. Kronplatz nabízí nádherné lyžování na širokých sjezdovkách nad hranicí lesa i na dlouhých prudkých sjezdech do okolních údolí. Hlavní výhodu nabízí Kronplatz v tom, že většina sjezdovek začíná na jednom vrcholu a rozbíhají se do všech stran (tedy žádné dlouhé přejíždění). Dlouhé sjezdy do výchozích středisek Valdaora, Riscone a San Vigilio di Marebbe a středně až velmi obtížné sjezdy s výškovým rozdílem až 1300 metrů plně uspokojí i ty nejnáročnější lyžaře. Kronplatz je jednou z mála lyžařských oblastí v Alpách, které mají 5 černých sjezdovek: Sylvester, Herrnegg, Pre da Peres, Erta a Piculin. Nic pro slabé nervy! The Black Five je výzvou, kterou jste možná hledali! Velkolepé jsou možnosti i pro běh – je zde téměř 200 km upravených tratí. Celá oblast má dobré sněhové podmínky a velmi kvalitní zasněžování i úpravu sjezdovek.
Příjemné, sluncem ozářené středisko vzniklo propojením menších, zato však velmi plnohodnotných skiareálů Speikboden a Klausberg. Propojení funguje prozatím pouze prostřednictvím skibusu, ten je však v ceně permanentky. K těmto dvěma střediskům se navíc pojí menší Rein. Lyžaři zde mají na výběr z komplexní nabídky sjezdů (modrou barvou značených tratí po náročné černé, kterých je tu kupodivu převaha: za upozornění stojí dlouhý sjezd ze Spiekbodenu).

TECHNICKÉ PARAMETRY - KRONPLATZ
Nadmořská výška: 975 – 2.273 m
Počet vleků a lanovek: 32
Celková délka sjezdovek: 116 km
Možnost umělého zasněžení: 105 km – 91%
Obtížnost sjezdovek: 54,3 km modrých, 35,7 km červených, 26 km černých
Běžecké tratě: 200 km
Snowpark: 2
Sjezdovky s nočním osvětlením: 3,4 km
Vzdálenost z Prahy: 635 km
Vzdálenost z Brna: 710 km

TECHNICKÉ PARAMETRY - SPEIKBODEN / KLAUSBERG
Nadmořská výška: 950 – 2.510 m
Počet vleků a lanovek: 18
Celková délka sjezdovek: 47 km
Možnost umělého zasněžení: 38 km – 81%
Obtížnost sjezdovek: 6 km modrých, 26 km červených, 15 km černých
Běžecké tratě: 30 km
Snowpark: 3 (1x Speikboden, 2x Klausberg)
Vzdálenost z Prahy: 655 km
Vzdálenost z Brna: 730 km