Katalog
LÉTO

Katalog
ZIMA

Informace a rezervace
542 217 718

542 217 718
ZAVOLEJTE NÁM


Pension AL SANTUARIO

Monte Lussari , Tarvisio, Itálie


Pension AL SANTUARIO

Cena od: 5 590 Kč

Strava: polopenze / half board
Doprava: bez dopravy

Upřesnění:

útulný rodinný penzion se 3 pokoji a s celkovou kapacitou 14 lůžek. Složení- přízemí: 1 pokoj pro 2 osoby a 1 pokoj pro 4 osoby, 1. patro: 1 pokoj pro 8 osob se 2 ložnicemi.

Poloha:

Tarvisio/ Camporosso – lokalita Monte Lussari v nadmořské výšce 1 766 m, přístup jen kabinovou lanovkou z obce Camporosso, skiareál Monte Lussari- 50 m (od ubytovací kapacity je možné sjet na lyžích) 

Důležité – parkování, příjezd:

parkování (nehlídané) zdarma je možné jen v Camporossu u nástupní stanice kabinové lanovky, příjezd je limitován otevírací dobou kabinové lanovky zpravidla od 9.00 do 16.00 h. Ke kapacitě není možné dojet autem.

Vybavenost a služby:

restaurace / pizzerie, bar, internet WI-FI

Stravování:

snídaně – servírovaná kontinentální dle výběru včetně nápojů (na stole připraveno: máslo, džem, med, jogurt, müsli, ovoce (zpravidla jablko nebo pomeranč); sýr, salám nebo šunka, vejce (zpravidla volské oko-na vyžádání míchaná vejce atd.); nápoje: čaj nebo káva nebo kapučíno, džus, voda, mléko)

večeře - servírované menu s výběrem z jídelního lístku: předkrm a hlavní jídlo s přílohou, dezert; nápoje za poplatek

Popis pokojů:

pokoj 2 – pokoj s manželskou postelí, sociální zařízení, malá pavlačová terasa společná i pro pokoj 4, TV sat.

pokoj 4 – pokoj s manželskou postelí a palandou, sociální zařízení, malá pavlačová terasa společná i pro pokoj 2, TV sat.

pokoj 81 ložnice s manželskou postelí a se 2 samostatnými lůžky, 1 ložnice s manželskou postelí a se 2 samostatnými lůžky, prostorné sociální zařízení se sprchovým boxem (průchozí přes 1 ložnici), TV.

Vybavenost pokojů:

fén

Upozornění:

výjezd lanovkou v příjezdový den a sjezd lanovkou v odjezdový den na Monte Lussari při pobytu na 3 a více nocí v ceně zájezdu!

 

Výhody:

 

neobyčejná poloha aneb první na sjezdovce

jen 3 stylové pokoje aneb absolutní soukromí

ojedinělý a atraktivní pokoj pro 8 osob!

pravá pizza za zvýhodněnou cenu!

nadmíru přívětivý a přátelský majitel

 

Zajišťujeme ve spolupráci s CK For-line.

Cena zahrnuje: - ubytování ve dvoulůžkovém pokoji na 3, 4 nebo 7 nocí dle ceníku - skipas Friuli Skiregion na 3, 4 nebo 6 dní - výjezd v příjezdový den / sjezd v odjezdový den lanovkou na / z Monte Lussari - polopenze (stejný počet jako nocí) - ložní a koupelnové prádlo
Cena nezahrnuje: Slevy pro 3. a 4. lůžko v pokoji 4 a pro 5. až 8. lůžko v pokoji 8: -děti od 0 do 1,99 let: zdarma -děti od 2 do 6,99 let: 500 Kč/noc -děti od 7 do 13,99 let: 300 Kč/noc Příplatky v rámci ubytování: - plná penze: 350 Kč/noc - dvoulůžkový pokoj obsazený 1 os.: 300 Kč/noc

Tarvisio informace o lokalitě

Tarvisio spadá do regionu Friuli Venezia Giulia a nachází se v severovýchodním cípu Itálie v srdci Julských Alp na pomezí Itálie, Rakouska a Slovinska. Díky této atraktivní poloze se nabízí kromě lyžování v Tarvisiu/Monte Lusari a nedaleké Sella Nevee i možnost vyzkoušet svahy ve slovinské Kranjské Gořea asi 30 minut vzdáleném rakouském Nassfeldu. Pro Moraváky znamená Tarvisio jednoznačně nejbližší lyžování v Itálii! Vysokou lyžařskou úroveň potvrzuje pořádáním Světové univerziády v roce 2003 a Světových pohárů v alpském lyžování (ve sjezdu, v super obřím slalomu a v super kombinaci)a v neposlední řadě kandidaturou regionu na pořádání Zimních olympijských her. Tarvisio je maximálně snadno přístupné z dálnice a potěší jednak městským ruchem, ale zejména impozantním skiareálem Monte Lussari, odkud vede královna všech svahů sjezdovka Prampero. Ne nadarmo se tvrdí, že je jednou z nejkrásnějších v celých Alpách už jen pro svoji úctyhodnou délku 3.920 m. Navíc na jejím vrcholu dominuje kouzelný kostelík v nadmořské výšce 1.789 m.n.m. Toto nezapomenutelné poutní místo nabízí možnosti ubytování přímo na svahu a jedinečnou šanci sjet po ránu první „varhánkovou" stopu. Předloňskou novinkou je úspěšné lyžařské propojení Monte Lussari s Floriancou a to novou 4-sedačkou!

Pro zvětšení klikněte na skimapu.

TECHNICKÉ PARAMETRY - TARVISIO:
Umělé zasněžování:
100% lyžařských tratí
Celková délka sjezdových tratí v km: 33
Počty sjezdových tratí v km dle náročností: 14 modrých, 11 červených, 8 černých
Počet sjezdových tratí v ks: 19
Počty sjezdových tratí v ks dle náročností: 7 modrých, 7 červených, 4 černé, 1 zelená
Nadmořská výška střediska: 754- 1756 m.n.m.
Počet běžkařských tratí v km: 60
Počet přepravních zařízení v ks: 15
Druhy a rozlišení přepravních zařízení v ks: 2 „vajíčka", 8 sedaček, 1 lyžařský vlek, 4 pojizdné koberce (3 kryté)
Nejdelší sjezdovka / v km: Prampero / 3,9
Lyžařské převýšení v m: 1002
Další služby: snowpark- GOLD PARK (4 x rail, 2 x skokánek), funpark pro děti, cvičné plácky pro výuku, sáňkařská dráha, noční lyžování (sjezdovka Prampero - vždy úterý a pátek od 20-23h), lyžařská škola, půjčovny lyžařského a snowboardového vybavení, psí spřežení, fitness, bruslení v Pontebbě, wellness ve Warmbadu