Informace a rezervace 542 217 718 Po-Pá: 9-18h

Naše nabídka zaměstnání / brigáda

ANIMÁTOR ITÁLIE LÉTO 2018 :

Pro hlavní letní sezonu 2018  (červenec, srpen) hledáme ANIMÁTORA/ ANIMÁTORKU pro naší českou klientelu do Itálie - Rimini do hotelu 3* u pláže, s českým personálem a vedením. Požadujeme kladný vztah k dětem a zkušenost na stejné pozici vítána. Vhodná práce i pro studenty VŠ.

REFERENT - PRODEJCE ZÁJEZDŮ pro naši centrálu/prodejnu v centru Brna: 

Pro naši cestovní kancelář, působící na trhu již 25 let - centrálu v Brně - centrum, hledáme novou kolegyni – kolegu do našeho kolektivu na pozici REFERENT / REFERENTKA PRODEJE ZÁJEZDŮ na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou. Základní zkušenosti v cestovním ruchu a anglický jazyk na komunikativní úrovni podmínkou. Požadujeme osobu pružnou, komunikativní, odolnou vůči stresu, schopnou zvládat více činností najednou, ochotu se učit novým věcem a pracovat v týmu. Náplň práce: přímý prodej zájezdů, zpracovávání objednávek, administrativní činnost s tím spojená, písemná komunikace s našimi zahraničními partnery a práce s rezervačním systémem - zaškolíme. Nástup možný dle dohody. Pracovní doba pondělí - pátek.

Nabídka našich zájezdů a našich produktů k nahlédnutí na www.atlantika.cz Více informací, finanční ohodnocení a pracovní podmínky Vám budou sděleny při osobním pohovoru.

V případě vašeho zájmu prosíme o zaslání vašeho životopisu na e-mail adresu centrala@atlantika.cz  , tel.kontakt: 542 217 718 

Budeme se na vás těšit :)

 

 

Cestovní kancelář Atlantika zprostředkovává již 25 let pobytové zájezdy do nejoblíbenějších evropských letovisek v Itálii, Chorvatsku, Řecku a Slovinsku. S naší cestovní kanceláří můžete absolvovat též poznávací zájezdy do Francie, Rakouska, Jižní Itálie, Holandska a dalších.  Užijete si tak výhled z památné Eiffelovy věže, poznáte celebrity v muzeu voskových figurín a nadýcháte se čerstvého horského vzduchu. Pro vyznavače aktivní dovolené jsou tu lyžařské a cyklistické zájezdy a pobyty s možností využití lekcí Zumby. Ve spolupráci s našimi partnery vám můžeme nabínout i tuzemské a lázeňské pobyty a zájezdy do celého světa.

Provozováno na systému STOVKA - rezervační systém pro CK
Copyright © 2018 CK Atlantika, spol. s.r.o. • Všechna práva vyhrazena.
Facebook