Katalog
LÉTO

Katalog
ZIMA

Informace a rezervace
542 217 718

542 217 718
ZAVOLEJTE NÁM


Apartmány PARCO DEL SOLE

Lido del Sole, Gargáno, Itálie


Apartmány PARCO DEL SOLE

Cena od: 5 590 Kč

Strava: vlastní strava/senza pensione
Doprava: autobus, bez dopravy

Informace o pobytu Apartmány PARCO DEL SOLE

Lokalita: Lido del Sole

Poloha: příjemný, velice dobře vybavený areál obklopený olivovými háji. Vzdálenost od městečka Lido del Sole cca 1 km. Nejbližší market 400 m(přímořská zóna, nebližší restaurace 400 m (přímořská zóna) -ve večerních hodinách možnost využití hotelověho mikrobusu do Lido del Sole(zdarma)
 

Pláž: nejbližší písečná pláž cca 450 m (privátní cesta k moři) - menší úseky volné pláže nebo placená pláž: cca 6 € - 10 € / den (slunečník + 2 lehátka) 

Ubytování: nabízí ubytování v apartmánech typu BILO pro 4 osoby a TRILO pro 4-6 osob (1.ložnice s manželským lůžkem, 2. ložnice s manželským lůžkem + palanda. Každá ložnice má vlastní koupelnu). Apartmány mají vlastní soc. zařízení, vybavený kuchyňský kout, TV SAT, telefon, trezor, terasu, klimatizaci (za příplatek). Nutné vlastní povlečení a ručníky (možnost zapůjčení povlečení za poplatek).

Vybavení: recepce, denní bar, restaurace, venkovní bazén, hydromasáž, terasa na slunění (včetně lehátek u bazénu), hřiště pro děti, WiFi (v celé rezidenci, zdarma)

Sportovní vyžití: tenisové hřiště (nutné vlastní rakety a tenisová obuv), stolní tenis

Kulturní vyžití: zastřešená terasa (možnost večerního posezení, diskotéka), červen a září možnost posezení na terase(reprodukovaná hudba),  červenec a srpen animační programy, výlety do okolí
Stravování: vlastní strava (možnost dokoupení polopenze, informace v CK)

Jednotlivé italské regiony postupně zavádí pobytovou taxu. Přesné informace o jednotlivých střediscích budou uvedeny v pokynech před odjezdem. Předběžné ceny: cca 0,8 - 1,5 Eur/osobu/den, dítě do 12 let ZDARMA. Tato pobytová taxa není zahrnuta v ceně pobytu a klient ji platí při příjezdu na recepci hotelu či rezidence individuálně.


Gymnastky SK TART MORAVSKÁ SLAVIA BRNO každoročně využívají služeb naší cestovní kanceláře, která jim zajišťuje soustředění na Gargánu v oblíbené rezidenci Parco del Sole.


 

Cena zahrnuje: - nájem apartmánu na 7 nocí - spotřeby (voda, plyn, el. energie) - závěrečný úklid (nezahrnuje úklid kuchyňského koutu) - služby delegáta
Cena nezahrnuje: POVINNÉ PŘÍPLATKY: - pobytová taxa: + 0,8 € /osobu / den, dítě do 12 let zdarma (max. 10 dní pobytu) NEPOVINNÉ PŘÍPLATKY: - povlečení a ručníky: + 8 € / osobu / týden (nutné objednat již v ČR) - klimatizace: + 6 € / apartmán / den DOPRAVA AUTOBUSEM: - + 2.990 Kč

Gargáno - fakultativní výlety a místní zajímavosti

VIESTE

Nejvýchodnější město poloostrova Gargáno se středověkým centrem: úzkými uličkami, kamennými domy, hradem a katedrálou. Za návštěvu také stojí známé Muzeum mušlí. Podvečerní výlet.
Cena 15 €. Slevy:  dítě do 4 let: zdarma

PESCHICI

Městečko na skalnatém útesu s historickým jádrem, které na vás dýchne svou typickou středověkou atmosférou. Podvečerní výlet.
Cena 11 €. Slevy: dítě do 4 let: zdarma

ISCHITELLA, VICO

Městečka ve vnitrozemí poloostrova, v nichž můžete obdivovat nejen středověkou architekturu, ale také nakupovat na typických jihoitalských trzích.
Cena 7 €. Slevy: dítě do 4 let: zdarma

OSTROVY TREMITI - VÝLET LODÍ

Výlet lodí na ostrovy, které dnes okouzlují tisíce návštěvníků svou přírodní krásou, průzračnou vodou a středověkou architekturou na ostrově San Nicola. Možnosti koupání a potápění a to i na profesionální úrovni.
Cena cca 30 €

MOŘSKÉ JESKYNĚ - VÝLET LODÍ

Projížďka lodí podél  poloostrova, při které můžete obdivovat nejen městečka severního pobřeží, ale i nádherné scenérie vápencových útesů, mořských jeskyní a oblázkových pláží jižního části poloostrova.
Cena: 30 €, děti 18 €

POMPEJE, VESUV

Celodenní výlet autobusem do oblasti Neapolského zálivu, při kterém budete mít možnost navštívit archeologický areál starověkých Pompejí a podívat se do kráteru sopky Vesuv.
Vstupy 11 € (Pompeje), 10 € (Vesuv) + doprava 40 €, dítě 30 €

Gargáno informace o lokalitě

Poloostrov Gargano je rozsáhlou rekreační oblastí s téměř nedotčenou přírodou.Turistům nabízí na severním a východním pobřeží poloostrova mezi letovisky Lido del Sole, Rodi Garganico, Peschici a Vieste široké písečné pláže ohraničené skalnatými útesy. Na jižním  převážně skalnatém pobřeží mohou obdivovat mořské jeskyně, útesy a oblázkové pláže.V hornatém vnitrozemí  poloostrova mohou navštívit přírodní rezervaci Foresta Umbra a poutní místa San Giovanni Rotondo a Monte San Angelo. V obchodech a restauracích si mohou  zakoupit a ochutnat i typické  místní produkty – olivový olej, speciální těstoviny, apulský chléb, ryby, zeleninu a citrusové plody.

Lido del Sole je menší moderní turistické letovisko severního pobřeží poloostrova Gargáno z jižní strany obklopené typickou středomořskou zelení a olivovými háji a ze severní strany širokými písečnými plážemi s pozvolným přístupem do moře. V letovisku Lido del Sole najdete různé obchody, bary a restaurace. Od starobylého městečka Rodi Garganico ho dělí 5 km. Lido del Sole je ideálním výchozím bodem pro výlety po celém poloostrově.
Itálie, Gargáno - Lido del Sole    Itálie, Gargáno - Lido del Sole pláž
Rodi Garganico je oblíbeným turistickým letoviskem severního pobřeží poloostrova Gargáno pro svou typicky středomořskou atmosféru. Historické jádro městečka rozprostírající se na skalnatém útesu  tvoří malebné úzké uličky s bílými kamennými domy a terasami s výhledem na moře a Tremitské ostrovy. Při večerní procházce městem Vás budou lákat k návštěvě některé z mnoha místních barů, restaurací a pizzerií.

Peschici je nazýváno perlou poloostrova Gargano díky jeho poloze na skalnatém útesu nad nádhernou písečnou zátokou. Zbytky středověkého hradu, úzké uličky, bílé domy s obchůdky, řemeslnickými dílnami a restauracemi tvoří typickou středomořskou atmosféru.
  
Sfinale je část severního pobřeží  poloostrova Gargáno mezi dvěma historickými městečky Peschici a Vieste. Od obou měst dělí Sfinale vzdálenost cca 10 km. Toto místo je ideální pro ty, kteří chtějí prožít klidnou dovolenou uprostřed nedotčené přírody obklopeni  piniovými  háji a exotickým rostlinstvem. Pobyt zde doporučujeme hlavně těm, kteří chtějí využít vlastní dopravu.
  
Vieste je díky jedinečné poloze na skalnatém útesu a strategické pozici na nejvýchodnějším místě poloostrova nejznámějším a největším letoviskem poloostrova Gargáno. Turistům nabízí nejen středověkou část s hradem, katedrálou, typickými bílými kamennými domy a úzkými  uličkami, ale i novější část s obchody, restauracemi a bary s nočním životem.
Pláže ve Vieste byly zařazeny servrem cestovani.idnes.cz mezi 10 nejkrásnějších pláží Itálie, kde budete chtít zůstat navždy...
  
  

Počasí - poloostrov Gargáno (Puglia)


Věra Průlová

Delegátka Věra Průlová v letní sezóně působí na krásném italském poloostrově Gargano, konkrétně v oblasti městeček Lido del Sole, Rodi Garganico, Peschici, Manacore a Vieste. Je velmi profesionální a zkušenou delegátkou, vždy Vám ochotně poradí a pomůže, doporučí, kde koupit jaký suvenýr či jakou italskou specialitu (olivový olej, bylinky, těstoviny, víno či jiné delikatesy). Bude Vás také doprovázet na určitých fakultativních výletech a ráda předá zajímavosti, které v žádném turistickém průvodci nenajdete.
V zimním období se s ní můžete setkat v oblasti Adamello Ski - Passo Tonale, Ponte di Legno, Vezza d´Oglio. I zde má dlouholeté zkušenosti a ráda se s Vámi o ně podělí.
Mluví plynně italsky a v Itálii je jak doma...

Vyberte si typ dopravy: