Katalog
LÉTO

Katalog
ZIMA

Informace a rezervace
542 217 718

542 217 718
ZAVOLEJTE NÁM


Country home PODERE SALICOTTO

Buonconvento, Toskánsko, Itálie


Country home PODERE SALICOTTO

Cena od: 6 590 Kč

Strava: snídaně / breakfast
Doprava: bez dopravy

lokalita: Buonconvento

poloha: malý venkovský dům s osobním a přátelským servisem se nachází 2 km od Buonconvento, 27 km jižně od Sieny s krásnými výhledy na toskánskou krajinu.

ubytování: celý dům má celkem 6 dvoulůžkových pokojů (některé větší s možností přistýlky), 1 pokoj je v přízemí a 1x suite v renovované stodole 60 m2 s kuchyňkou a krbem pro 2 osoby s možností 2 přistýlek. Možnost pronájmu i jako kompletní vila bez stravy (na vyžádání v CK). Společné obývací prostory. Možnost volby jakéhokoliv termínu, minimální počet 3 nocí. Všechny pokoje vybaveny vlastním sociálním zařízením, klimatizací, fén, safe, konvice na čaj s organickým čajem.

vybavení: bazén se slanou vodou, zahrada, vinný sklep, zážitkové vyžití: túra na populární Via Francigena track, cyklistické vyjížďky. Můžete také relaxovat ve společném salonku nebo si objednat masáž či zorganizovat BBQ. Majitelé organizují také různé akce jako školu vaření či degustace vína.

stravování: snídaně z produktů od malých místních výrobců: pecorino, ricotta, toskánská šunka, domácí chléb, koláče a voňavé pečivo, organické džemy a místní med ...

Cena zahrnuje: - 3 x ubytování se snídaní / osoba - povlečení a ručníky - veškeré spotřeby - klimatizace, WiFi - užívání bazénu
Cena nezahrnuje: POVINNÉ PŘÍPLATKY: - pobytová taxa 1 € /osoba / noc NEPOVINNÉ PŘÍPLATKY: - přistýlka + 4.990,- Kč / 3 noci

Toskánsko informace o lokalitě

Toskánsko je oblast ve střední Itálii, sousedící na jihu s Laziem, s Umbrií a Marche na východě, Emilií-Romagnou a Ligurií na severu a Tyrhenským mořem na západě.Toskánsko je kraj proslulý uměním, historií, působivou scenérií a také významnou produkcí vína. Města často obklopují etruské hradby a hojně rozšířená vegetace cypřišů. Krásné paláce svědčí o bohatství tohoto kraje a středověké radnice ukazují na odvěkou tradici demokracie a samosprávy. Za renesance se uměleckou špičkou stala Florencie, která dodnes láká tisíce turistů svou galerií Uffizi s největší kolekcí italského renesančního umění, půvabným mostem Ponte Vecchio s krámky zlatníků, dómem s baptisteriem, gotickým kostelem Santa Croce a dalšími památkami. Pisa dokázala ve středověku využít cest do zámoří k obohacení jak městské pokladnice, tak i vzdělanosti a kultury. Dokladem toho jsou stavby v centru města, z nichž nejznámější je určitě Šikmá věž na Campo dei Miracoli „náměstí Zázraků". Arezzo patří k nejbohatším toskánským městům, které prosperuje výrobou šperků. Mezi jedinečné památky tohoto města patří fresky v kostele S. Francesco. Náměstí Piazza del Campo, které se nachází v městě Siena a má tvar lastury, se řadí k největším renesančním náměstím v Evropě. Hlavním městem je Florencie.


Calambrone je malé přímořské letovisko střední Itálie v regionu Toskánsko. Toto letovisko bylo dříve jen bažina, kterou se podařilo zrekonstruovat do současného stavu, za vlády Benitta Mussoliniho. Dovolená v Calambrone je výborným nápadem, s ohledem na jeho polohu. Calambrone patří do oblasti Tyrhénská riviéra, ale leží na pobřeží Ligurského moře a název byl odvozen od řeky, která Calambrone odděluje od města Livorno. Z Calambrone můžete organizovat zájezdy do Pisy, nebo Livorna, které jsou v těsné blízkosti, tohoto letoviska.
Marina di Bibbona je menší moderní turistické letovisko obklopené hustými borovicovými háji, které končí až na úzké písčité pláži s hrubším tmavým pískem. Pláže jsou volnější a jsou vhodné pro ty, kteří mají rádi klid a přírodu. Sestup do moře není strmý, což ocení i rodiny s malými dětmi. Pro ty, kteří rádi jezdí na kolech, nabízí zdejší prostředí krásné vyjížďky ve stínu stromů. V městečku je vše co turisté potřebují: restaurace, bary, obchůdky s nejrůznějším zbožím, minimarkety, park s dětským hřištěm a jiné. V Marina di Cecina se také nachází vodní park se skluzavkami a tobogány.