Katalog
LÉTO

Katalog
ZIMA

Informace a rezervace
542 217 718

542 217 718
ZAVOLEJTE NÁM


Hotel SORRENTO

Lido di Jesolo, Lido di Jesolo, Itálie


Hotel SORRENTO

Cena od: 7 890 Kč

Strava: polopenze / half board
Doprava: bez dopravy, autobus

Lokalita: Lido di Jesolo

Poloha: nedávno zrekonstruovaný hotel se nachází na Via A. Bafile nedaleko Piazza Mazzini.

Pláž: písečná pláž cca 30 m od hotelu (plážový servis v ceně – slunečník, 2 křesla/pokoj)

Ubytování: 2-lůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek (patrové postele), vlastní soc. zařízení, telefon, TV, klimatizace, safe, balkon, WiFi.

Vybavení hotelu: vstupní hala s recepcí, restaurace, výtah, parkování do vyčerpání kapacity, WiFi zdarma, půjčovna kol dle dispozice zdarma.

Stravování:  polopenze (snídaně – bufet, večeře servírované výběr z menu, salátový bufet, nápoje za poplatek).

Cena zahrnuje: - 7x ubytování s polopenzí / osoba - povlečení a ručníky - plážový servis (slunečník, 2 křesla/pokoj)
Cena nezahrnuje: POVINNÉ PŘÍPLATKY: - pobytová taxa: + 1,00 € / osobu / den, dítě do 12 let zdarma (max. 7 dní pobytu) PŘÍPLATKY: - jednolůžkový pokoj: + 2790 Kč - dětská postýlka: + 8 € / den

Lido di Jesolo informace o lokalitě

Lido di Jesolo, jako největší letovisko benátské oblasti s téměř patnáctikilometrovou písečnou pláží, je známé svým pulzujícím denním životem. Podél celého letoviska vede dlouhá promenáda s několika stovkami obchodů, restaurací, kaváren, která se večer mění v rušné korzo. Ideální dovolená pro všechny věkové skupiny - centrum města je vyhlášeným rušným místem se spoustou zábavy, okrajové části poskytují příjemné ubytování v relativně klidném prostředí. Lido di Jesolo je vhodným místem také pro rodiny s malými dětmi, které jistě ocení četné výlety do okolí, aqvaparky a mírné svažování moře, které je skvělým místem pro vodní radovánky. Moře a pláž v Lido di Jesolo každoročně dostává prestižní ocenění Modrá vlajka (Blue Flag - Bandiera blu delle spiagge, které uděluje evropská komise za kvalitu a čistotu pláží a služeb s tím spojených, což garantuje jejich vynikající úroveň.
Lido di Jesolo je ideálním výchozím místem pro návštěvu nedalekých Benátekod kterých je vzdáleno pouhých 21 km. Do centra Benátek se lze snadno dostat parníčkem - vaporettem, nebo delší, čtyřicetikilometrovou, suchozemskou cestou. 
Cavallino - jedná se o klidné letovisko plné zeleně, leží v sousedství populárního a živého střediska Lido di Jesolo, kam doporučujeme zajet za zábavou, je zde k dispozici mnoho atrakcí včetně velkého aquaparku a lunaparku.
   
 
Vyberte si typ dopravy: