Katalog
LÉTO

Katalog
ZIMA

Informace a rezervace
542 217 718

542 217 718
ZAVOLEJTE NÁM


Residence MONTE PUCCI

Peschici, Gargáno, Itálie


Residence MONTE PUCCI

Cena od: 6 690 Kč

Strava: vlastní strava/senza pensione
Doprava: bez dopravy, autobus

  • restaurace
  • bar
  • pizzerie
  • parkoviště
  • minimarket
Informace o pobytu Residence MONTE PUCCI

Lokalita: Peschici

Poloha: rezidence obklopená zelení se nachází na klidném místě poblíž Peschici. Vzdálenost do historického centra Peschici cca 2 km.

Pláž: písečná pláž, odkud je překrásný výhled na Peschici, cca 100 m

Ubytování: apartmány typu MONO pro 2-3 osoby, BILO pro 4 osoby a TRILO pro 5-6 osob. Apartmány mají vlastní soc. zařízení, vybavený kuchyňský kout a terasu. Některé apartmány mají klimatizaci (MONO a BILO). V ceně pobytu je také povlečení (nutné vlastní ručníky).

Vybavení areálu: součástí rezidence je parkoviště, v blízkosti rezidence se nachází restaurace, bar, pizzerie a minimarket.

Stravování: vlastní strava

 

Jednotlivé italské regiony postupně zavádí pobytovou taxu. Přesné informace o jednotlivých
střediscích budou uvedeny v pokynech před odjezdem. Předběžné ceny:
cca 0,8 – 1,5 € / osobu / den, dítě do 12 let zdarma. Tato pobytová taxa není zahrnuta
v ceně pobytu a klient ji platí při příjezdu na recepci hotelu či rezidence individuálně.

Cena zahrnuje: - nájem apartmánu na 7 nocí - spotřeby (voda, plyn, el. energie) - povlečení (nutné vlastní ručníky) - služby delegáta
Cena nezahrnuje: POVINNÉ PŘÍPLATKY: - vratná kauce: + 100 € / apartmán - závěrečný úklid (nezahrnuje úklid kuchyňského koutu): + 25 € / MONO, + 35 € / BILO, + 40 € / TRILO - pobytová taxa: 0,80 € / osoba / den (platí se max. 10 dní pobytu) NEPOVINNÉ PŘÍPLATKY: - přistýlka: + 2.590 Kč / týden - plážový servis (slunečník + 1 lehátko + 1 křeslo): + 15 € /den (mimo hlavní sezonu cca 10 € /den) - klimatizace: + 80 € / týden (nutné objednat v ČR) DOPRAVA AUTOBUSEM: dospělý: + 2.990 Kč, dítě do 10 let: + 2.790 Kč

Gargáno informace o lokalitě

Poloostrov Gargano je rozsáhlou rekreační oblastí s téměř nedotčenou přírodou.Turistům nabízí na severním a východním pobřeží poloostrova mezi letovisky Lido del Sole, Rodi Garganico, Peschici a Vieste široké písečné pláže ohraničené skalnatými útesy. Na jižním  převážně skalnatém pobřeží mohou obdivovat mořské jeskyně, útesy a oblázkové pláže.V hornatém vnitrozemí  poloostrova mohou navštívit přírodní rezervaci Foresta Umbra a poutní místa San Giovanni Rotondo a Monte San Angelo. V obchodech a restauracích si mohou  zakoupit a ochutnat i typické  místní produkty – olivový olej, speciální těstoviny, apulský chléb, ryby, zeleninu a citrusové plody.

Lido del Sole je menší moderní turistické letovisko severního pobřeží poloostrova Gargáno z jižní strany obklopené typickou středomořskou zelení a olivovými háji a ze severní strany širokými písečnými plážemi s pozvolným přístupem do moře. V letovisku Lido del Sole najdete různé obchody, bary a restaurace. Od starobylého městečka Rodi Garganico ho dělí 5 km. Lido del Sole je ideálním výchozím bodem pro výlety po celém poloostrově.
Itálie, Gargáno - Lido del Sole    Itálie, Gargáno - Lido del Sole pláž
Rodi Garganico je oblíbeným turistickým letoviskem severního pobřeží poloostrova Gargáno pro svou typicky středomořskou atmosféru. Historické jádro městečka rozprostírající se na skalnatém útesu  tvoří malebné úzké uličky s bílými kamennými domy a terasami s výhledem na moře a Tremitské ostrovy. Při večerní procházce městem Vás budou lákat k návštěvě některé z mnoha místních barů, restaurací a pizzerií.

Peschici je nazýváno perlou poloostrova Gargano díky jeho poloze na skalnatém útesu nad nádhernou písečnou zátokou. Zbytky středověkého hradu, úzké uličky, bílé domy s obchůdky, řemeslnickými dílnami a restauracemi tvoří typickou středomořskou atmosféru.
  
Sfinale je část severního pobřeží  poloostrova Gargáno mezi dvěma historickými městečky Peschici a Vieste. Od obou měst dělí Sfinale vzdálenost cca 10 km. Toto místo je ideální pro ty, kteří chtějí prožít klidnou dovolenou uprostřed nedotčené přírody obklopeni  piniovými  háji a exotickým rostlinstvem. Pobyt zde doporučujeme hlavně těm, kteří chtějí využít vlastní dopravu.
  
Vieste je díky jedinečné poloze na skalnatém útesu a strategické pozici na nejvýchodnějším místě poloostrova nejznámějším a největším letoviskem poloostrova Gargáno. Turistům nabízí nejen středověkou část s hradem, katedrálou, typickými bílými kamennými domy a úzkými  uličkami, ale i novější část s obchody, restauracemi a bary s nočním životem.
Pláže ve Vieste byly zařazeny servrem cestovani.idnes.cz mezi 10 nejkrásnějších pláží Itálie, kde budete chtít zůstat navždy...
  
  

Počasí - poloostrov Gargáno (Puglia)
Vyberte si typ dopravy: