Katalog
LÉTO

Katalog
ZIMA

Informace a rezervace
542 217 718

542 217 718
ZAVOLEJTE NÁM


Benátky s koupáním

Benátky, Venezia, Itálie


Benátky s koupáním

Cena od: 1 790 Kč

Strava: vlastní strava/senza pensione
Doprava: autobus

Program zájezdu:

1. den: předpokládaný odjezd z Prahy v cca 17:00 hod., z Jihlavy v cca 19:00 hod. (dálnice čerpací stanice OMV Pávov), z Brna v cca 20:00 hod. (Janáčkovo divadlo)

2. den: v ranních hodinách příjezd do Punta Sabbioni, plavba linkovou lodí do Benátek cca 30 minut, prohlídka města s průvodcem, náměstí Svatého Marka se zvonicí, bazilika, Dóžecí palác, Most vzdechů, trh, Canal Grande, most zlatníků Ponte di Rialto, prohlídka do cca 13 hod, poté přesun na koupání na ostrov Lido, anebo individuálně odjezd na ostrov Murano – slavné benátské sklo s nákupem, pokud nemáte zájem o koupání, můžete zůstat celý den v Benátkách. Odjezd zpět do ČR ve večerních hodinách.

3. den: příjezd v ranních až dopoledních hodinách do ČR

 

Poznámka: Pokud nebude počasí vhodné, bude v programu místo koupání výlet na ostrov Murano

 

Trasa zájezdu povede svozem z Prahy do Brna anebo přes Prahu dle počtu klientů.

Minimální počet klientů: 35 Změna programu vyhrazena.

Cena zahrnuje: dopravu autobusem, služby průvodce
Cena nezahrnuje: Cena nezahrnuje: celodenní jízdenka na lodní přepravu cca 20 €, vstupné - orientační ceny vstupů: Campanilla věž cca 8 €, Benátky – Academia cca 12 € (studenti 6 €), Dóžecí palác + Museo Correr + Museo Archeologico Nazionale 19 € (studenti 12 €), St. Marco museum 5 €, Basilica vstup zdarma, Murano muzeum skla cca 10 €, pojištění

Venezia informace o lokalitě

Veneto (česky "Benátsko") se nachází v severní Itálii u Jaderského moře. Tento kraj, který charakterizují Dolomity, jezero Lago di Garda a pohoří Colli Euganei, je jedním z nejnavštěvovanějších regionů. Největším lákadlem jsou samotné Benátky (Venezia) - hlavní město oblasti. V tomto kraji dále naleznete okázalá starobylá města, k nimž patří Verona, Vicenza a Padova. V kraji Veneto se setkáte také se svědectvím kultury etruské, řecké a římské, a také s osobitou gotickou architekturou v Benátkách.

Město malířů, lagun, ostrovů a ostrůvků, gondol, masek a karnevalu – to jsou italské Benátky. Benátky patří mezi klenoty lidské civilizace chráněné organizací UNESCO a tvoří naprosto nejdůležitější turistický cíl, ležící na severním pobřeží Jaderského moře. Svou romantickou polohou a neopakovatelným šarmem lákají statisíce turistů z celého světa. Jejich historické, umělecké a kulturní dědictví z nich činí světové kulturní centrum. Nachází se zde několik veledůležitých muzeí a galerií celého lidstva. Během roku se zde také odehrává několik velkých slavností a festivalů.