Termín Doprava Počet nocí Strava Cena od

NÁŠ NÁZOR: NÁŠ TIP SUPER CENA NOVINKA V NABÍDCE  krásné  klidné místo, obydlené pouze místními obyvateli. Vhodné pro páry ke strávení romantické dovolené a všechny věkové kategorie, kteří hledají odpočinek a relaxaci na klidném a exotickém místě daleko od hluku rušných letovisek s koupáním v průzračném oceánu. Vedle ostrova Mathivery se nachází překrásný osamocený (neobydlený) ostrov, kam dojdete pěší chůzí vodou cca 300 metrů.
 

POLOHA: na klidném ostrově Mathiveri, které je cca 87 km od hlavního města Male a od letiště. Asi 5minut chůzí od hotelu se nachází krásná známá pláž BIKINI BEACH. Zázemí na ostrově Mathiveri je pro nenáročnou klientelu.
PLÁŽ: cca 30m od rezidence soukromý úsek krásné písečné pláž s krásnou průzračnou vodou, s pozvolným vstupem do moře. Lehátka a slunečníky zdarma. Vodní sporty za poplatek.
POKOJE: příjemné 2 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, klimatizací a větrákem, na pokoji denně balená voda 0,5  l k dispozici.
VYBAVENÍ:  jídelna, společenská místnost s TV, bar, připojení k internetu (zdarma), velká zahrada, recepce 24h/denně, dětské hřiště, lounge a restaurace.
STRAVOVÁNÍ: polopenze, snídaně kontinentální a místní maledivská.  Večeře je připravena formou mezinárodní a západní kuchyně a z místního maledivského jídla. Za příplatek: plná penze.V případě plné kapacity je večeře řešena formou bufetu.
Termín lze variabilně  měnit (dle přání klienta, po dohodě a na vyžádání v CK a dle dostupnosti letenek )

Cena zájezdu se může lišit vzhledem k aktuálním cenám letenek na trhu v době rezervace a knihování letenek.

na vyžádání vám zpracujeme i nabídky do jiných hotelu, info v CK

Fakultativní výlety na místě: šnorchlování a profesionální potápění kursy PADI, lodní výlety vč místního průvodce.

 

Cena obsahuje

  • 7x ubytování s polopenzí
  • zpáteční letenka včetně letištních tax
  • transfer lodí z letiště Male na ostrov Mathiveri

Cena neobsahuje

  • Nepovinné příplatky : plná penze, jednolůžkový pokoj cena na vyžádání v CK

Maledivy – stovky kouzelných korálových ostrůvků, které se rozkládají v Indickém oceánu, jihozápadně od Srí Lanky. Je to jedinečné místo s kouzelným podmořským světem, tyrkysovým mořem, zářivě bílými písečnými plážemi a všudypřítomnými palmami. Prostě..opravdový ráj na zemi. Už samotný přílet na Maledivy je nepopsatelným zážitkem. Maledivy jsou ideálním místem jak pro milovníky aktivní dovolené, ale také pro prožití klidné dovolené a relaxace. Jsou jedním z nejkrásnějších míst na potápění a šnorchlování. Fascinující svět pod hladinou moře skýtá hejna nejpestrobarevnějších ryb, korálové útesy, želvy a mnoho jiných mořských živočichů a rostlin. Díky poloze v rovníkovém pásu a stálému počasí jsou Maledivy místem s celoroční návštěvností. Maledivy tvoří 1.190 korálových ostrovů, ale obydlených je pouze kolem dvou stovek. Jedny z nich jsou Sun Island a Paradise Island…

Pasové formality: Pro povolení vstupu na Maledivy je potřeba pouze platný cestovní doklad. Turistické vízum do 30 dní se uděluje zdarma po příletu na letišti v Malé. Očkování: není povinné Časový posun: + 3-4 hodiny vůči středoevropskému času Doba letu: cca 10-12 hodin Odletová taxa: 10USD/os.

Odlety jsou možné z Prahy a Vídně. Na výběr z leteckých společností máte: Austrian Airlines, Qatar Airways, Emirates.

K dispozici je Vám česky hovořící delegát, který je v hlavním městě Malediv – Malé.

Spolupracujeme s tour operátorem (zástupcem) pro Maledivy, rádi Vám zajistíme pobyt na kterémkoliv ostrově Malediv.

(Pro více informací o jednotlivých typech ubytování - klikněte na název ubytovací kapacity)

Cestovní kancelář Atlantika zprostředkovává již 25 let pobytové zájezdy do nejoblíbenějších evropských letovisek v Itálii, Chorvatsku, Řecku a Slovinsku. S naší cestovní kanceláří můžete absolvovat též poznávací zájezdy do Francie, Rakouska, Jižní Itálie, Holandska a dalších.  Užijete si tak výhled z památné Eiffelovy věže, poznáte celebrity v muzeu voskových figurín a nadýcháte se čerstvého horského vzduchu. Pro vyznavače aktivní dovolené jsou tu lyžařské a cyklistické zájezdy a pobyty s možností využití lekcí Zumby. Ve spolupráci s našimi partnery vám můžeme nabínout i tuzemské a lázeňské pobyty a zájezdy do celého světa.

Provozováno na systému STOVKA - rezervační systém pro CK
Copyright © 2019 CK Atlantika, spol. s.r.o. • Všechna práva vyhrazena.
Facebook