Informace a rezervace 542 217 718 Po-Pá: 9-18h
Termín Doprava Počet nocí Strava Cena od

Výhodná cena - VHODNÉ PRO KOLEKTIVY
POLOHA: ubytování je v domě, který se nachází 6 km od lyžařského střediska TEMÚ, 9 km od střediska PONTE di LEGNO a 20 km od střediska PASSO TONALE. Pro klienty s autobusovou dopravou je zajištěna dopravu do lyžařského areálu Ponte di Legno autobusem cestovní kanceláře, a to vždy 1x denně (po snídani tam, po uzavření lanovek a vleků zpět). Pro přepravu do lyžařského areálu Passo Tonale je možné využít kabinovou lanovku Ponte di Legno – Colonia Vigili – Passo Tonale. Zastávka skibusu, kterým je také možné se dopravit do Ponte di Legno je cca 150 m (v ceně skipasu, neplatí pro termín FREE SKI).

POKOJE: 2-8 lůžkové pokoje (manželské lůžko + palandy), jednoduché vybavení, soc. zařízení na chodbě společné vždy pro 2-3 pokoje. Nutné vlastní povlečení a ručníky. 4 LŮŽKOVÉ POKOJE MOŽNÁ OBSAZENOST 2-4 OSOBY.

VYBAVENÍ DOMU:  jídelna, společenská místnost s TV, wi-fi připojení k internetu (zdarma), ping-pong a místnost na uložení lyží

STRAVOVÁNÍ: polopenze formou selfservis - česká kuchyně: snídaně – jednotné menu + doplňkový bufet (nápoje, jogurt, cornflakes, máslo, džem, med), večeře - polévka, hlavní chod. Možnost přikoupení balíčku na svah za příplatek (chléb se sýrem nebo salámem, ovoce nebo oplatek).

SPECIÁLNÍ NABÍDKA FREE SKI: v termínu FREE SKI 15.12.-22.12.2017 je v ceně 6-denní skipas „SuperSkirama“ nebo 6-denní skipas „Adamello Ski“. Skipas „SuperSkirama“ platí neomezeně v lyžařských oblastech: Adamello Ski (Passo Tonale, ledovec Presena, Ponte di Legno, Temú) - Folgarida – Marilleva - Madonna di Campiglio. Klienti s autobusovou dopravou a zakoupeným skipasem „SuperSkirama“ mají v ceně 1x dopravu do Madonny di Campiglio a 1x dopravu do Marillevy 900. 

 

Cena obsahuje

 • - 5x ubytování s polopenzí
 • - 6-denní skipas „SuperSkirama“ nebo 6-denní skipas „Adamello Ski“
 • - dopravu autobusem (včetně dopravy na sjezdovky do Ponte di Legno / pro klienty se skipasem „Adamello Ski“ + 1x do Madonny di Campiglio + 1x do Marillevy 900 / pro klienty se skipasem „SuperSkirama“)
 • - služby delegáta

Cena neobsahuje

 • CENA NEZAHRNUJE:
 • - vratná kauce za skipas (čipová karta KeyCard): + 5 € / skipas
 • NEPOVINNÉ PŘÍPLATKY – UBYTOVÁNÍ:
 • - balíček na svah: + 100 Kč / osobu / 5 nocí, (nutné zakoupit v ČR)
 • V TERMÍNU FREE SKI SLEVY – SKIPAS:
 • - dítě do 8 let nar. po 30.11.2009 v doprovodu 1 rodiče + nelyžař: sleva 2.900 Kč / 6-denní skipas „SuperSkirama“
 • - junior narozen po 30.11.2001 a senior narozen před 30.11.1952: sleva 500 Kč

Lyžařské středisko Passo Tonale se rozkládá na severozápadním okraji Val di Sole na hranici krajů Tridentsko, Horní Adige a Lombardie. Středisko nabízí sjezdové tratě všech obtížností, náročnější lyžaři určitě ocení 3 km dlouhou černou sjezdovku Paradiso s převýšením 710 m a červenou sjezdovku Alpino s délkou 4,5 km. Středně nároční lyžaři a rodiny s dětmi mohou využít tratě na ledovci Presena nebo na širokém jižním svahu. Díky své nadmořské výšce (1.883 m), a zejména díky ledovci Presena (3.016 m), garantuje Passo Tonale dobré sněhové podmínky nejen během hlavní lyžařské sezóny, ale také během celého roku.

Nadmořská výška: 1.155 (Temú) – 3.016 (Presena) Počet vleků a lanovek: 29 Celková délka sjezdovek: 100 km Možnost umělého zasněžení: 100 km Obtížnost sjezdovek: 15 km modrých, 40 km červených, 15 km černých., 30 km mimo sjezdovku Běžecké tratě: 40 km Snowpark: Passo Tonale (lanovka Valena) Vzdálenost z Prahy: 770 km Vzdálenost z Brna: 845 km

Cestovní kancelář Atlantika zprostředkovává již 25 let pobytové zájezdy do nejoblíbenějších evropských letovisek v Itálii, Chorvatsku, Řecku a Slovinsku. S naší cestovní kanceláří můžete absolvovat též poznávací zájezdy do Francie, Rakouska, Jižní Itálie, Holandska a dalších.  Užijete si tak výhled z památné Eiffelovy věže, poznáte celebrity v muzeu voskových figurín a nadýcháte se čerstvého horského vzduchu. Pro vyznavače aktivní dovolené jsou tu lyžařské a cyklistické zájezdy a pobyty s možností využití lekcí Zumby. Ve spolupráci s našimi partnery vám můžeme nabínout i tuzemské a lázeňské pobyty a zájezdy do celého světa.

Provozováno na systému STOVKA - rezervační systém pro CK
Copyright © 2018 CK Atlantika, spol. s.r.o. • Všechna práva vyhrazena.
Facebook