Souhlas se zpracováním osobních údajů

dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů),

tímto uděluji společnosti Atlantika, spol. s r.o., IČO 25332040, se sídlem Běhounská 22/24, 602 00 Brno, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, sp. zn. C 26238 (dále jen „CK Atlantika“), jakožto správci osobních údajů, svůj souhlas se zpracováním mých osobních údajů v rozsahu jméno, příjmení, adresa, datum narození, e-mailová adresa, telefonní číslo, a to za účelem vedení těchto údajů v databázi CK Atlantika pro marketingové účely.

Tento souhlas uděluji na deset (10) let ode dne jeho udělení.

Byl/a jsem poučena o svém právu tento souhlas kdykoliv odvolat, a to i bez udání důvodu a o dalších právech, které mi jakožto subjektu osobních údajů naleží, a jež jsou upraveny ve směrnici na ochranu osobních údajů CK Atlantika zveřejněné a dostupné na webových stránkách CK Atlantika.

Cestovní kancelář Atlantika zprostředkovává již 25 let pobytové zájezdy do nejoblíbenějších evropských letovisek v Itálii, Chorvatsku, Řecku a Slovinsku. S naší cestovní kanceláří můžete absolvovat též poznávací zájezdy do Francie, Rakouska, Jižní Itálie, Holandska a dalších.  Užijete si tak výhled z památné Eiffelovy věže, poznáte celebrity v muzeu voskových figurín a nadýcháte se čerstvého horského vzduchu. Pro vyznavače aktivní dovolené jsou tu lyžařské a cyklistické zájezdy a pobyty s možností využití lekcí Zumby. Ve spolupráci s našimi partnery vám můžeme nabínout i tuzemské a lázeňské pobyty a zájezdy do celého světa.

Provozováno na systému STOVKA - rezervační systém pro CK
Copyright © 2020 CK Atlantika, spol. s.r.o. • Všechna práva vyhrazena.
Facebook