Aktuálně - nové zprávy

Aktuální informace k pozastavení provozu letadel Boeing 737 MAX 8

Vážení klienti, obchodní partneři

vzhledem k mimořádné situaci, spojené s pozastavením provozu typu letadel Boeing 737 MAX 8 na celém světě a nutných úprav letových řádů společnosti Smartwings, bychom Vám rádi poskytli důležité a aktuální informace týkající se našich letů naší cestovní kanceláře.

Jsme velice rádi, a s potěšením Vám oznamujeme že, pro naše pobytové zájezdy  léto 2019 pro všechny klienty naší cestovní kanceláře Atlantika budou zachovány odlety z Brna i Prahy do Řecka na řecký ostrov RHODOS (příletové letiště Rhodos). Pro klienty, kteří si u nás již letecké pobytové zájezdy zakoupili nebo zakoupí se zcela nic nemění. Žádné lety pro naše odlety nejsou rušeny. Letecká společnost Smart Wings nám potvrdila naši nasmlouvanou kapacitu dle rámcové smlouvy s námi a ve společné naší spolupráci i nadále pokračujeme.

Děkujeme Vám za trpělivost a pochopení této mimořádné situace. Spokojenost našich zákazníků je pro nás na prvním místě.

Děkujeme za Vaši důvěru a přejeme krásné dny.
Cestovní kancelář Atlantika spol.s.r.o.

Cestovní kancelář Atlantika zprostředkovává již 25 let pobytové zájezdy do nejoblíbenějších evropských letovisek v Itálii, Chorvatsku, Řecku a Slovinsku. S naší cestovní kanceláří můžete absolvovat též poznávací zájezdy do Francie, Rakouska, Jižní Itálie, Holandska a dalších.  Užijete si tak výhled z památné Eiffelovy věže, poznáte celebrity v muzeu voskových figurín a nadýcháte se čerstvého horského vzduchu. Pro vyznavače aktivní dovolené jsou tu lyžařské a cyklistické zájezdy a pobyty s možností využití lekcí Zumby. Ve spolupráci s našimi partnery vám můžeme nabínout i tuzemské a lázeňské pobyty a zájezdy do celého světa.

Provozováno na systému STOVKA - rezervační systém pro CK
Copyright © 2019 CK Atlantika, spol. s.r.o. • Všechna práva vyhrazena.
Facebook