icoKal
icoKal

Barbariga

Malé turistické středisko Barbariga se nachází na západním pobřeží Istrie, na půl cesty mezi Rovinjí na severu a Pulou na jihu, cca 20 kilometrů od každé z obou. Osada je obklopen neporušenou středomořskou stálezelenou vegetací a četnými olivovými háji, a skládá se z bytů a dvoupatrových domů postavených v řadě a letních domů postavených v 80.letech minulého století. Barbariga je příjemné místo  ideální pro rodinnou dovolenou, protože v čistém středisku je jen slabý dopravní provoz. To vše díky četným zahraničním majitelům letních domů, kteří tráví léto v Barbarize, a jejich domy jsou obklopeny kultivovaných zahradami.

Barbariga nabízí prostornou oblázkovou pláž, výjimečně čisté moře a dobrý výběr restaurací a hostinců. Je také ideálním výchozím bodem pro návštěvy populárních istrijských měst Rovinj a Pula, malého vnitrozemského města Vodnjanu a Svetvinčenatu a Národní parku Brijuni - souostroví výjimečné krásy (denní výlety lodí z Fažany).

Nebyla nalezena žádná data.

Cestovní kancelář Atlantika zprostředkovává již 25 let pobytové zájezdy do nejoblíbenějších evropských letovisek v Itálii, Chorvatsku, Řecku a Slovinsku. S naší cestovní kanceláří můžete absolvovat též poznávací zájezdy do Francie, Rakouska, Jižní Itálie, Holandska a dalších.  Užijete si tak výhled z památné Eiffelovy věže, poznáte celebrity v muzeu voskových figurín a nadýcháte se čerstvého horského vzduchu. Pro vyznavače aktivní dovolené jsou tu lyžařské a cyklistické zájezdy a pobyty s možností využití lekcí Zumby. Ve spolupráci s našimi partnery vám můžeme nabínout i tuzemské a lázeňské pobyty a zájezdy do celého světa.

Provozováno na systému STOVKA - rezervační systém pro CK
Copyright © 2020 CK Atlantika, spol. s.r.o. • Všechna práva vyhrazena.
Facebook