Informace a rezervace 542 217 718 ck@atlantika.cz
COVID INFO - Aktuálně
icoKal
icoKal

ostrov Krk

Největší jadranský ostrov Krk je od pradávna nazýván Zlatým ostrovem pro své mírné podnebí, bujnou vegetaci a výhodnou polohu v Kvarnerském zálivu.

Blízkost pevniny, s kterou je spojený mostem, přispívá k jeho atraktivitě turistické destinace. Krk je ostrovem kultury a kolébkou gramotnosti, o čemž svědčí mnohé památky, muzea, sakrální objekty - středověké jádro města Krku, Bašćanska ploča v Jurandvoru, františkánský klášter na ostrůvku Košljunu...

Díky ekologickým projektům a nepřetržité péči o čistotu a ochranu životního prostředí, je Krk i ostrovem Modrých vlajek, které vlají v městě Krku, Malinské, Njivicích, Vrbniku a Šilu a v marině Punat.

Nebyla nalezena žádná data.

Cestovní kancelář Atlantika s historií v cestovních ruchu již 28 let zprostředkovává pobytové zájezdy do nejoblíbenějších evropských destinací v Itálii, Chorvatsku, Řecku, Rakousku, Slovinsku. Zájezdy do exotických destinací jako jsou Maledivy, Zanzibar, Dominikánská republika. Pro vyznavače aktivní dovolené jsou tu lyžařské a cyklistické zájezdy a pobyty s možností využití lekcí Zumby. Ve spolupráci s našimi partnery vám můžeme nabínout i tuzemské, lázeňské pobyty a zájezdy do celého světa včetně poznávacích zájezdů. Naše CK je již po mnohu let hlavním sponzorem světové soutěže Grand Prix v moderní gymnastice. 

Provozováno na systému STOVKA - rezervační systém pro CK
Copyright © 2021 Atlantika, spol. s r.o. • Všechna práva vyhrazena.
Facebook