icoKal
icoKal

ostrov Krk

Největší jadranský ostrov Krk je od pradávna nazýván Zlatým ostrovem pro své mírné podnebí, bujnou vegetaci a výhodnou polohu v Kvarnerském zálivu.

Blízkost pevniny, s kterou je spojený mostem, přispívá k jeho atraktivitě turistické destinace. Krk je ostrovem kultury a kolébkou gramotnosti, o čemž svědčí mnohé památky, muzea, sakrální objekty - středověké jádro města Krku, Bašćanska ploča v Jurandvoru, františkánský klášter na ostrůvku Košljunu...

Díky ekologickým projektům a nepřetržité péči o čistotu a ochranu životního prostředí, je Krk i ostrovem Modrých vlajek, které vlají v městě Krku, Malinské, Njivicích, Vrbniku a Šilu a v marině Punat.

Nebyla nalezena žádná data.

Cestovní kancelář Atlantika zprostředkovává již 25 let pobytové zájezdy do nejoblíbenějších evropských letovisek v Itálii, Chorvatsku, Řecku a Slovinsku. S naší cestovní kanceláří můžete absolvovat též poznávací zájezdy do Francie, Rakouska, Jižní Itálie, Holandska a dalších.  Užijete si tak výhled z památné Eiffelovy věže, poznáte celebrity v muzeu voskových figurín a nadýcháte se čerstvého horského vzduchu. Pro vyznavače aktivní dovolené jsou tu lyžařské a cyklistické zájezdy a pobyty s možností využití lekcí Zumby. Ve spolupráci s našimi partnery vám můžeme nabínout i tuzemské a lázeňské pobyty a zájezdy do celého světa.

Provozováno na systému STOVKA - rezervační systém pro CK
Copyright © 2020 CK Atlantika, spol. s.r.o. • Všechna práva vyhrazena.
Facebook