Informace a rezervace 542 217 718 ck@atlantika.cz
COVID INFO - Aktuálně
icoKal
icoKal

Vieste

VIESTE

Vieste je díky  jedinečné poloze na skalnatém útesu a strategické pozici na nejvýchodnějším místě poloostrova nejznámějším a největším letoviskem poloostrova Gargáno. Bezpochyby vás okouzlí nejen středověkým hradem, katedrálou, typickými bílými kamennými domy  a úzkými  uličkami, ale také svou typickou jihoitalskou atmosférou.
 

Rezidence LA ROTONDA SUL MARE od 7 472 Kč Vlastní strava 7 nocí Rezidence LA ROTONDA SUL MARE Itálie - Gargáno   Villaggio SABBIADORO od 4 497 Kč Vlastní strava 7 nocí Villaggio SABBIADORO Itálie - Gargáno  za příplatek Rezidence LA ROTONDA SUL MARE od 7 472 Kč Vlastní strava 7 nocí Rezidence LA ROTONDA SUL MARE Itálie - Gargáno  za příplatek Villaggio SABBIADORO od 4 497 Kč Vlastní strava 7 nocí Villaggio SABBIADORO Itálie - Gargáno  

Cestovní kancelář Atlantika s historií v cestovních ruchu již 28 let zprostředkovává pobytové zájezdy do nejoblíbenějších evropských destinací v Itálii, Chorvatsku, Řecku, Rakousku, Slovinsku. Zájezdy do exotických destinací jako jsou Maledivy, Zanzibar, Dominikánská republika. Pro vyznavače aktivní dovolené jsou tu lyžařské a cyklistické zájezdy a pobyty s možností využití lekcí Zumby. Ve spolupráci s našimi partnery vám můžeme nabínout i tuzemské, lázeňské pobyty a zájezdy do celého světa včetně poznávacích zájezdů. Naše CK je již po mnohu let hlavním sponzorem světové soutěže Grand Prix v moderní gymnastice. 

Provozováno na systému STOVKA - rezervační systém pro CK
Copyright © 2022 Atlantika, spol. s r.o. • Všechna práva vyhrazena.
Facebook