Informace a rezervace 542 217 718 ck@atlantika.cz
icoKal
icoKal

Santa Maria del Cedro

Městečko leží na pobřeží tzv. Cedrové riviery (Riviera dei Cedri), která své jméno získala díky cedrům, jenž zde díky příznivému podnebí pěstují. Starobylé centrum města Santa Maria del Cedro leží 3 km od moře na úpatí Apenin. Santa Maria del Cedro Marina - letovisko s moderní hotelovou zástavbou, rezidencemi a širokou nabídkou služeb láká ke strávení příjemné dovolené.

Apartmány Gandhi od 5 112 Kč Bez stravy 7 nocí Apartmány Gandhi Itálie - Kalábrie - sever   Hotel Gandhi od 7 352 Kč Polopenze 7 nocí   Hotel Gandhi Itálie - Kalábrie - sever  

Cestovní kancelář Atlantika zprostředkovává již 25 let pobytové zájezdy do nejoblíbenějších evropských letovisek v Itálii, Chorvatsku, Řecku a Slovinsku. S naší cestovní kanceláří můžete absolvovat též poznávací zájezdy do Francie, Rakouska, Jižní Itálie, Holandska a dalších.  Užijete si tak výhled z památné Eiffelovy věže, poznáte celebrity v muzeu voskových figurín a nadýcháte se čerstvého horského vzduchu. Pro vyznavače aktivní dovolené jsou tu lyžařské a cyklistické zájezdy a pobyty s možností využití lekcí Zumby. Ve spolupráci s našimi partnery vám můžeme nabínout i tuzemské a lázeňské pobyty a zájezdy do celého světa.

Provozováno na systému STOVKA - rezervační systém pro CK
Copyright © 2020 CK Atlantika, spol. s.r.o. • Všechna práva vyhrazena.
Facebook