Informace a rezervace 542 217 718 ck@atlantika.cz
COVID INFO - Aktuálně
icoKal
icoKal

Lignano

Lignano Sabbiadoro se nachází v půli cesty mezi Benátkami a Terstem. Již od svého vzniku ve 30. letech se vyznačuje výbornou organizací služeb a infrastrukturami, díky kterým se z jeho 8 km písčité pláže stalo jedno z nejkrásnějších míst na severu Jadranu. V Lignanu je moře čisté, bezpečné a každý rok je oceněno Modrou vlajkou dokonalosti. V Lignanu si budete moci odpočinout, pobavit se a vybrat si z široké nabídky služeb, která zahrnuje například 6 zábavných parků, cykloturistické stezky, koňské jízdárny, sportovní zařízení, 18-ti jamkové golfové hřiště, tenisové kurty a 5000 míst pro loďky ve zcela zařízených turistických přístavech.
Lignano je tvořeno ze 3 částí:
Sabbiadoro: bezstarostné centrum plné života, ve kterém se nacházejí některé z nejlepších obchodů a přirozeně také hotely, vily, apartmány, kempy, sportovní zařízení, noční kluby a turistické přístavy.  
Pineta: elegantní a klidná zóna s originální spirálovou urbanistikou. Apartmány a hotely jsou napůl schované v zeleni rostoucí na sladkých dunách.
Riviera: nejzelenější část, která je celá pokryta hustým porostem borovic, najdete zde především menší vilky. 

PŘÍKLADY UBYTOVÁNÍ, CK VÁM RÁDA NABÍDNE UBYTOVÁNÍ DLE VAŠICH POŽADAVKŮ !

 

 

Pobytová místa Lignano - Itálie

Hotel OLD RIVER od 9 087 Kč Polopenze 7 nocí   Hotel OLD RIVER Itálie - Lignano   1.dítě do 13 let pobyt ZDARMANáš tip Residence Edda od 11 190 Kč Vlastní strava 7 nocí   Residence EDDA Itálie - Lignano   Rezidence Verdemare od 5 262 Kč Vlastní strava 7 nocí   Rezidence Verdemare Itálie - Lignano   Náš tip Hotel OLD RIVER od 11 377 Kč Polopenze 7 nocí   Hotel OLD RIVER Itálie - Lignano   1.dítě do 13 let pobyt ZDARMANáš tip
Rezidence Verdemare od 5 262 Kč Vlastní strava 7 nocí   Rezidence Verdemare Itálie - Lignano  za příplatek Náš tip Rezidence RUBIN od 8 407 Kč Vlastní strava 7 nocí Rezidence RUBIN Itálie - Lignano   Náš tip

Cestovní kancelář Atlantika s historií v cestovních ruchu již 28 let zprostředkovává pobytové zájezdy do nejoblíbenějších evropských destinací v Itálii, Chorvatsku, Řecku, Rakousku, Slovinsku. Zájezdy do exotických destinací jako jsou Maledivy, Zanzibar, Dominikánská republika. Pro vyznavače aktivní dovolené jsou tu lyžařské a cyklistické zájezdy a pobyty s možností využití lekcí Zumby. Ve spolupráci s našimi partnery vám můžeme nabínout i tuzemské, lázeňské pobyty a zájezdy do celého světa včetně poznávacích zájezdů. Naše CK je již po mnohu let hlavním sponzorem světové soutěže Grand Prix v moderní gymnastice. 

Provozováno na systému STOVKA - rezervační systém pro CK
Copyright © 2022 Atlantika, spol. s r.o. • Všechna práva vyhrazena.
Facebook