Informace a rezervace 542 217 718 ck@atlantika.cz
COVID INFO - Aktuálně
icoKal
icoKal

Paganella

Lyžařská oblast Paganella se nachází pouhých 18 km od výjezdu z brennerské dálnice, na okraji národního parku Dolomiti di Brenta. Toto středisko je oblíbené nejen kvůli výborným lyžařským podmínkám a kvalitnímu servisu služeb, ale také kvůli nezapomenutelným pohledům ze samého vrcholu Paganelly na masiv Brenta a jezero Garda. Pro návštěvníky je zde k dispozici 18 lanovek a vleků na více než 50 km sjezdových tratí všech náročností s přepravní kapacitou 25.400 osob za hodinu. Pro běžkaře je zde více než 12 km upravovaných tratí. Oblast Paganella se skládá ze tří středisek, kde můžete využít rozsáhlou nabídku sportovního i kulturního vyžití po dni plném lyžování: rušnější Andalo, kde je k dispozici velké sportovní centrum s krytým bazénem a kluziště, klidnější Fai della Paganella a Molveno s nádherným jezerem .

Nadmořská výška: 1.030 – 2.125 m n.m. Počet vleků a lanovek: 18 Celková délka sjezdovek: 50 km Možnost umělého zasněžení: 28,8 km Obtížnost sjezdovek: 7 km modrých, 40 km červených, 3 km černých Běžecké tratě: 12 km Vzdálenost z Prahy: 720 km Vzdálenost z Brna: 785 km

Pobytová místa Paganella - Itálie

Nebyla nalezena žádná data.

Cestovní kancelář Atlantika s historií v cestovních ruchu již 28 let zprostředkovává pobytové zájezdy do nejoblíbenějších evropských destinací v Itálii, Chorvatsku, Řecku, Rakousku, Slovinsku. Zájezdy do exotických destinací jako jsou Maledivy, Zanzibar, Dominikánská republika. Pro vyznavače aktivní dovolené jsou tu lyžařské a cyklistické zájezdy a pobyty s možností využití lekcí Zumby. Ve spolupráci s našimi partnery vám můžeme nabínout i tuzemské, lázeňské pobyty a zájezdy do celého světa včetně poznávacích zájezdů. Naše CK je již po mnohu let hlavním sponzorem světové soutěže Grand Prix v moderní gymnastice. 

Provozováno na systému STOVKA - rezervační systém pro CK
Copyright © 2021 CK Atlantika, spol. s r.o. • Všechna práva vyhrazena.
Facebook