Informace a rezervace 542 217 718 ck@atlantika.cz
COVID INFO - Aktuálně
icoKal
icoKal

Ponte di Legno

Ponte di Legno se nachází ve východní části kraje Lombardie. Toto malebné horské středisko s typickou alpskou architekturou obklopené horskými masívy Adamello-Presanella a Ortles-Cevedale, nabízí i po lyžování množství aktivit. Přímo v Ponte di Legno se nachází krytý bazén, do kterého mají vstup zdarma všichni držitelé skipasu pro oblast Ponte di Legno / Passo Tonale. Naleznete zde několik perfektně upravovaných, převážně severně orientovaných, sjezdových tratí střední a vyšší obtížnosti, které uspokojí i náročné lyžaře. Lyžaři mohou zdarma využívat novou kabinovou lanovku Ponte di Legno – Colonia Vigili – Passso Tonale a nebo skibus do 7 km vzdáleného Passo Tonale, které nabízí v rámci jednoho skipasu další možnosti lyžování.

Residence CLUB PONTE DI LEGNO - SKIPAS 6 dní v ceně od 10 190 Kč Vlastní strava 7 nocí   Residence CLUB PONTE DI LEGNO Itálie - Passo Tonale   SKIPAS v ceněNáš tip hotel CASA ALPINA   SKIPAS V CENĚ od 8 880 Kč Polopenze 5 nocí   Hotel CASA ALPINA Itálie - Passo Tonale   SKIPAS v ceněNáš tip Hotel CASA ALPINA  SKIPAS V CENĚ od 8 990 Kč Polopenze 5 nocí   Hotel CASA ALPINA Itálie - Passo Tonale   SKIPAS v ceněNáš tip Hotel CHALET ALPINO*** od 12 090 Kč Polopenze 7 nocí   Hotel CHALET ALPINO Itálie - Passo Tonale  

Cestovní kancelář Atlantika s historií v cestovních ruchu již 28 let zprostředkovává pobytové zájezdy do nejoblíbenějších evropských destinací v Itálii, Chorvatsku, Řecku, Rakousku, Slovinsku. Zájezdy do exotických destinací jako jsou Maledivy, Zanzibar, Dominikánská republika. Pro vyznavače aktivní dovolené jsou tu lyžařské a cyklistické zájezdy a pobyty s možností využití lekcí Zumby. Ve spolupráci s našimi partnery vám můžeme nabínout i tuzemské, lázeňské pobyty a zájezdy do celého světa včetně poznávacích zájezdů. Naše CK je již po mnohu let hlavním sponzorem světové soutěže Grand Prix v moderní gymnastice. 

Provozováno na systému STOVKA - rezervační systém pro CK
Copyright © 2022 Atlantika, spol. s r.o. • Všechna práva vyhrazena.
Facebook