Informace a rezervace 542 217 718 ck@atlantika.cz
COVID INFO - Aktuálně
icoKal
icoKal

Sardinie

Sardinie je krásný ostrov Středomoří o rozloze cca 24 000 km čtverečních, po Sicílii druhý největší. Ostrov Sardinie sice patří k Itálii, ale je úplně jiný, než celé italské pobřeží a ne nadarmo jsou místní pláže považovány za nejkrásnější v Evropě. Sardinie je nejobdivovanější pro své moře, které je až neskutečně průzračné, hrající celou škálou modré až zelené barvy. Z tohoto důvodu se Smaragdové pobřeží nazývá smaragdové a Sardinii se říká „Karibik Středozemí”. Celé pobřeží ostrova, což je bezmála 2000 km dlouhé, je lemováno překrásnými plážemi, které jsou přerušovány většími či menšími skalnatými úseky. Ve vnitrozemí ostrova Vás zaujmou půvabná starobylá městečka, při jejichž návštěvě se vrátíte do minulosti. Sardinie je obklopena množstvím ostrovů a ostrůvků, z nichž mnohé byly uznány za národní parky: nejvýznamnější jsou Asinara na severozápadě, San Pietro a Sant´Antioco na jihu, Tavolara a souostroví La Maddalena na severovýchodě. Sardinie je také obdivovaná pro rozmanitost flóry a fauny. Objevte Sardinii - objevte krásu podmořského světa, kouzlo nedotčené přírody.

TRAJEKTOVÉ LÍSTKY – pro klienty, kteří se rozhodnou cestovat na Sardínii vlastní dopravou, rádi zařídíme trajektové lístky se společnostmi Corsica ferries/Sardegna ferries a Moby Lines. Na vyžádání v CK.

Pobytová místa Sardinie - Itálie

Nebyla nalezena žádná data.

Cestovní kancelář Atlantika s historií v cestovních ruchu již 28 let zprostředkovává pobytové zájezdy do nejoblíbenějších evropských destinací v Itálii, Chorvatsku, Řecku, Rakousku, Slovinsku. Zájezdy do exotických destinací jako jsou Maledivy, Zanzibar, Dominikánská republika. Pro vyznavače aktivní dovolené jsou tu lyžařské a cyklistické zájezdy a pobyty s možností využití lekcí Zumby. Ve spolupráci s našimi partnery vám můžeme nabínout i tuzemské, lázeňské pobyty a zájezdy do celého světa včetně poznávacích zájezdů. Naše CK je již po mnohu let hlavním sponzorem světové soutěže Grand Prix v moderní gymnastice. 

Provozováno na systému STOVKA - rezervační systém pro CK
Copyright © 2021 Atlantika, spol. s r.o. • Všechna práva vyhrazena.
Facebook