Informace a rezervace 542 217 718 ck@atlantika.cz
COVID INFO - Aktuálně
icoKal
icoKal

Silvi Marina

ABRUZZO

Tento krásný a okouzlující region se rozprostírá na území střední Itálie, v sousedství regionů Marche, Lazioa Molise. Na východě omývají břehy abruzzského pobřeží průzračné vody Jaderského moře. Region sečlení do čtyř provincií nazvaných dle nejvýznamnějších měst: Teramo, Chieti, Pescara a L’Aquila, přičemž poslední zmíněné město je i hlavním městem celé oblasti. Převážná většina oblasti je hornatá. Nejvýznamnějším pohořím jsou střední Apeniny s nejvyšším vrcholemCorno Grande (2912 mn.m.). Abruzzo je právem nazýváno nejzelenějším regionem Evropy, což dokazuje i množství národních parků vtéto oblasti, jako například NP Gran Sasso nebo NP Majella.

 

SILVI MARINA

Silvi Marina, přímořské letovisko napobřeží Jaderského moře, je typickým italským městečkem. Kromě centrální promenády podél moře, plné obchůdků, barů, cukráren a restaurací, tu narazíte na klasické domky a vilky a samozřejmě nechybí dlouhá písečná pláž (6 km) s pozvolným vstupem do moře. Zvláštní kolorit městečku dodávají kopce tyčící se v pozadí letoviska s mnoha vinicemi, olivovými háji a městečky na svazích hor. Nedaleko serozprostírá Abruzzský národní park, jedna z největších italských přírodních rezervací, kde můžete i dnes pozorovat divokou zvěř v původním, lidmi téměř nedotknutém prostředí.

Hotel BLURELDA od 9 682 Kč Polopenze 7 nocí   Hotel BLURELDA Itálie - Silvi Marina   SEA RESORT od 6 027 Kč Vlastní strava 7 nocí   Rezidence SEA RESORT Itálie - Silvi Marina   Aparthotel ELENA CLUB RESORT od 10 362 Kč Vlastní strava 7 nocí   Aparthotel Elena Club Resort Itálie - Silvi Marina   Náš tip

Cestovní kancelář Atlantika s historií v cestovních ruchu již 28 let zprostředkovává pobytové zájezdy do nejoblíbenějších evropských destinací v Itálii, Chorvatsku, Řecku, Rakousku, Slovinsku. Zájezdy do exotických destinací jako jsou Maledivy, Zanzibar, Dominikánská republika. Pro vyznavače aktivní dovolené jsou tu lyžařské a cyklistické zájezdy a pobyty s možností využití lekcí Zumby. Ve spolupráci s našimi partnery vám můžeme nabínout i tuzemské, lázeňské pobyty a zájezdy do celého světa včetně poznávacích zájezdů. Naše CK je již po mnohu let hlavním sponzorem světové soutěže Grand Prix v moderní gymnastice. 

Provozováno na systému STOVKA - rezervační systém pro CK
Copyright © 2022 Atlantika, spol. s r.o. • Všechna práva vyhrazena.
Facebook