Informace a rezervace 542 217 718 ck@atlantika.cz
COVID INFO - Aktuálně
icoKal
icoKal

Valle d ´Aosta

Mont Blanc, Monte Rosa, Cervino (Matterhorn) - nejvyšší hory světa, nejznámější a nejkrásnější místa v Alpách - to je Val d´Aosta, domov všech zimních sportů. Nachází se u hranic se Švýcarskem a s Francií. Celá oblast Val d'Aosta je nejvyhledávanější středisko díky své poloze ve vysoké nadmořské výšce a rovněž kvůli různorodosti a délkám svých sjezdovek. Střediska Valle di Gressoney a d´Ayas, které najdeme pod vrcholem Monte Rosa, areály Valtournenche a Cervinia u vrcholu Cervino (Matterhorn), Courmayeur pod Mont Blancem, středisko La Thuile, které je propojeno s areálem La Rosiere ve Francii a středisko Pila u města Aosta. Všechna tato střediska dohromady nabízejí více než 700 km sjezdových tratí. Svá zákoutí si zde jistě najdou i běžkaři, pro které se zde ve všech hlavních i méně navštěvovaných střediskách nacházejí běžkařské tratě a okruhy. Celkově je na území Aosty 30 lyžařských areálů.

SKIRAMA BREUIL-CERVINIA / VALTOURNENCHE / ZERMATT Nadmořská výška: 1.524 (Valtournenche), 1.620 (Zermatt), 2.050 (Cernivia) – 3.883 (Piccolo Cervino) Počet vleků a lanovek: 57 (24 Cervinia Valtournenche + 33 Zermatt) Celková délka sjezdovek: 350 km (150 km Cervinia Valtournenche + 200 km Zermatt) Možnost umělého zasněžení: 114 km (53 km Cervinia Valtournenche + 61 km Zermatt) Obtížnost sjezdovek: 31 % modrých, 58 % červených, 11 % černých Běžecké tratě: 8 km (3 km Cervinia + 5 km Valtournenche) Snowpark: Fornet Vzdálenost z Prahy: 1.050 km Vzdálenost z Brna: 1.160 km

Pobytová místa Valle d ´Aosta - Itálie

Nebyla nalezena žádná data.

Cestovní kancelář Atlantika s historií v cestovních ruchu již 28 let zprostředkovává pobytové zájezdy do nejoblíbenějších evropských destinací v Itálii, Chorvatsku, Řecku, Rakousku, Slovinsku. Zájezdy do exotických destinací jako jsou Maledivy, Zanzibar, Dominikánská republika. Pro vyznavače aktivní dovolené jsou tu lyžařské a cyklistické zájezdy a pobyty s možností využití lekcí Zumby. Ve spolupráci s našimi partnery vám můžeme nabínout i tuzemské, lázeňské pobyty a zájezdy do celého světa včetně poznávacích zájezdů. Naše CK je již po mnohu let hlavním sponzorem světové soutěže Grand Prix v moderní gymnastice. 

Provozováno na systému STOVKA - rezervační systém pro CK
Copyright © 2021 Atlantika, spol. s r.o. • Všechna práva vyhrazena.
Facebook