Informace a rezervace 542 217 718 ck@atlantika.cz
icoKal
icoKal

ostrov Brač

Ostrov Brač je největší ze středo-dalmatských ostrovů. Překrásné jemně oblázkové pláže a malebná městečka jsou velkým turistickým lákadlem. Nejznámějšími středisky ostrova jsou Supetar a Bol. Supetar je malebné městečko ležící na severní straně ostrova Brač, které přitahuje návštěvníky především svojí architekturou, historií a kulturními památkami.V zátokách Vela Luka a Vlačica najdete nejkrásnější pláže ostrova. Spojení s pevninou je zajištěno pravidelnými trajekty z města Split.

POSTIRA Město leží na severním pobřeží ostrova a přejezd trajektem ze Splitu trvá cca 1 hodinu. Na rušné promenádě najdete kavárny, diskotéky, restaurace, obchůdky se suvenýry a spoustu obchůdků. Pláže jsou zde písčité i oblázkové a řada pinií chrání před slunečními paprsky. Vstup do vody je pozvolný a vhodný i pro malé děti. Ve městě je možnost pronájmu auta, skútru nebo lodí, v letovisku se nachází fotbalové hřiště, tenisové kurty, půjčovna kol a různé vodní sporty. Z městečka se denně organizuje řada fakultativních výletů, např. návštěva měst Split, Dubrovník, Šibenik, vodopády řeky Krka, Omiš s řekou Cetinou, Korčula a řada dalších.

Nebyla nalezena žádná data.

Cestovní kancelář Atlantika zprostředkovává již 25 let pobytové zájezdy do nejoblíbenějších evropských letovisek v Itálii, Chorvatsku, Řecku a Slovinsku. S naší cestovní kanceláří můžete absolvovat též poznávací zájezdy do Francie, Rakouska, Jižní Itálie, Holandska a dalších.  Užijete si tak výhled z památné Eiffelovy věže, poznáte celebrity v muzeu voskových figurín a nadýcháte se čerstvého horského vzduchu. Pro vyznavače aktivní dovolené jsou tu lyžařské a cyklistické zájezdy a pobyty s možností využití lekcí Zumby. Ve spolupráci s našimi partnery vám můžeme nabínout i tuzemské a lázeňské pobyty a zájezdy do celého světa.

Provozováno na systému STOVKA - rezervační systém pro CK
Copyright © 2020 CK Atlantika, spol. s.r.o. • Všechna práva vyhrazena.
Facebook