Termín Doprava Počet nocí Strava Cena od

LOKALITA: Makarská riviéra – Živogošče

POLOHA: nově zrekonstruovaný pension se nachází v části Malá Duba, cca 1 km od centra.

PLÁŽ: přímo na oblázkové pláži s velmi mírným vstupem, nudistická pláž 200 m
UBYTOVÁNÍ: pokoj 2 balkon - pokoj s manželskou postelí, sociální zařízení, menší balkon, u některých pokojů možnost 1 přistýlky. pokoj 2 moře  - pokoj s manželskou postelí, sociální zařízení, francouzské okno s výhledem na moře, možnost 1 přistýlky. apartmán bilo 4 - velký obývací pokoj s manželskou postelí pro 2 osoby, od  plně vybavené kuchyně oddělený zatahovacími dveřmi, samostatná ložnice se dvěma lůžky, terasa s výhledem na moře, sociální zařízení, malá sauna. Apartmán s překrásným výhledem na moře se nachází v posledním patře penzionu.

VYBAVENÍ: restaurace s terasou směrem na moře, wi-fi připojení ve společných prostorách, parkoviště
STRAVOVÁNÍ: polopenze – (snídaně – kontinentální bufet vč.nápojů, večeře – servírované menu s výběrem z 1 polévky či teplého předkrmu, 3 hlavních jídel s přílohou, salátu, dezertu či zmrzliny či ovoce, nápoje za poplatek)


( Zajišťujeme ve spolupráci s CK Forline )

Cena obsahuje

  • - 7x ubytování s polopenzí
  • - pobytovou taxu
  • - ložní a koupelnové prádlo
  • - spotřeby energií
  • - závěrečný úklid

Cena neobsahuje

  • - klimatizace + 7 € / den – platba na místě
  • - dopravu autobusem: + 2.590 Kč

Makarské riviéra pod pohořím Biokovo je nejznámější a také nejhezčí rekreační oblastí na Dalmatském pobřeží. Mezi skutečné skvosty patří klidnější, přívětivá Brela a větší, rušnější město Makarská, která poskytuje více společenského vyžití: obchody, bary diskotéky, apod. Naleznete zde oblázkové pláže s pozvolným vstupem do vody, pobřeží je lemováno borovicemi, jejichž větve poskytují dostatek stínu v době, kdy slunce na Jadranu pálí příliš silně. Krásné pláže, výjimečné klimatické podmínky a nepřeberné množství sportů i zábavy činí Makarskou riviéru velmi oblíbeným a vyhledávaným místem.

 

Cestovní kancelář Atlantika zprostředkovává již 25 let pobytové zájezdy do nejoblíbenějších evropských letovisek v Itálii, Chorvatsku, Řecku a Slovinsku. S naší cestovní kanceláří můžete absolvovat též poznávací zájezdy do Francie, Rakouska, Jižní Itálie, Holandska a dalších.  Užijete si tak výhled z památné Eiffelovy věže, poznáte celebrity v muzeu voskových figurín a nadýcháte se čerstvého horského vzduchu. Pro vyznavače aktivní dovolené jsou tu lyžařské a cyklistické zájezdy a pobyty s možností využití lekcí Zumby. Ve spolupráci s našimi partnery vám můžeme nabínout i tuzemské a lázeňské pobyty a zájezdy do celého světa.

Provozováno na systému STOVKA - rezervační systém pro CK
Copyright © 2020 CK Atlantika, spol. s.r.o. • Všechna práva vyhrazena.
Facebook