Informace a rezervace 542 217 718 ck@atlantika.cz
icoKal
icoKal

Biograd na Moru

Biograd na Moru, kdysi chorvatské královské město, je známým turistickým centrem uprostřed jadranské riviéry.
Obklopený národními parky (Kornaty, Paklenica, vodopády Krky, Plitvická jezera) a nedalekými historickými městy Zadarem, Šibenikem a Ninem, učiní váš pobyt na chorvatském Jadranu nezapomenutelným.
Koupat se v čistém a průzračném moři můžete pouhých sto metrů od městského centra a pro ty, kteří mají rádi samotu a klid, jsou nedaleké zalesněné ostrůvky v Pašmanském průlivu. Dvě moderně vybavené mariny s velkým počtem stání, různorodá nabídka lodí k pronájmu a velký počet organizovaných regat, přitahuje do Biogradu jachtaře z celého světa.

Nebyla nalezena žádná data.

Cestovní kancelář Atlantika zprostředkovává již 25 let pobytové zájezdy do nejoblíbenějších evropských letovisek v Itálii, Chorvatsku, Řecku a Slovinsku. S naší cestovní kanceláří můžete absolvovat též poznávací zájezdy do Francie, Rakouska, Jižní Itálie, Holandska a dalších.  Užijete si tak výhled z památné Eiffelovy věže, poznáte celebrity v muzeu voskových figurín a nadýcháte se čerstvého horského vzduchu. Pro vyznavače aktivní dovolené jsou tu lyžařské a cyklistické zájezdy a pobyty s možností využití lekcí Zumby. Ve spolupráci s našimi partnery vám můžeme nabínout i tuzemské a lázeňské pobyty a zájezdy do celého světa.

Provozováno na systému STOVKA - rezervační systém pro CK
Copyright © 2020 CK Atlantika, spol. s.r.o. • Všechna práva vyhrazena.
Facebook