Termín Doprava Počet nocí Strava Cena od

LOKALITA: Severní Dalmácie, Primošten

POLOHA:  No name apartmány a pokoje se nachází  do cca 600 m od centra v oblíbeném letovisku Primošten - poloostrov mezi zátokami Raduča a Primošten, zhruba 20 km jižně od města Šibenik. Okolní svahy pokrývají známé primoštenské vinice. Město je jedním z nejkrásnějších městeček v Jaderském moři a proslulým turistickým centrem Dalmácie s množstvím zábavy a sportovního vyžití.

PLÁŽ: do cca 600 m od oblázkové pláže

POKOJE – dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky. Pokoje mají vlastní soc. zařízení a jsou bez kuchyňky.

APARTMÁNY:  apartmány pro 2-8 osob. Apartmány mají vlastní soc. zařízení, vybavený kuchyňský kout, většina s balkonem nebo terasou.  Parkování v blízkosti. Pokud je apartmán v historickém centru, je parkování mimo centrum a zavazadla jsou zdarma přivezena.

STRAVOVÁNÍ: vlastní strava

 

Cena obsahuje

  • CENA ZAHRNUJE:
  • - nájem apartmánu na 7 nocí nebo cena za osobu v pokoji na 7 nocí
  • - spotřeby energií (voda, plyn, el. energie)
  • - závěrečný úklid
  • - povlečení a ručníky

Cena neobsahuje

  • POVINNÉ PŘÍPLATKY:
  • - pobytová taxa: + 1,50 € / osobu starší 12 let / den (splatná na místě)
  • DOPRAVA AUTOBUSEM:
  • +2.590 Kč

Většina rekreačních míst Severní Dalmácie jsou dodnes spíš menší letoviska, která si své místo vydobyla svými dobrými podmínkami především pro vodní sporty, svým klidem, svou atmosférou starých rybářských osad. Pro tuto oblast společným jmenovatelem jsou oblázkové pláže, krásné borové lesy, čisté moře, skvělé podmínky pro vodní sporty, klid a krásná příroda. Žádná jiná oblast se však nemůže pochlubit hned dvěma národními parky, národním parkem Paklenica a Krka. Tyto parky patří mezi velmi často navštěvované a jedinečné přírodní krásy. A nesmíme zapomenout na národní park Kornati.

(Pro více informací o jednotlivých typech ubytování a cenách - klikněte na název pobytového místa)

Cestovní kancelář Atlantika zprostředkovává již 25 let pobytové zájezdy do nejoblíbenějších evropských letovisek v Itálii, Chorvatsku, Řecku a Slovinsku. S naší cestovní kanceláří můžete absolvovat též poznávací zájezdy do Francie, Rakouska, Jižní Itálie, Holandska a dalších.  Užijete si tak výhled z památné Eiffelovy věže, poznáte celebrity v muzeu voskových figurín a nadýcháte se čerstvého horského vzduchu. Pro vyznavače aktivní dovolené jsou tu lyžařské a cyklistické zájezdy a pobyty s možností využití lekcí Zumby. Ve spolupráci s našimi partnery vám můžeme nabínout i tuzemské a lázeňské pobyty a zájezdy do celého světa.

Provozováno na systému STOVKA - rezervační systém pro CK
Copyright © 2019 CK Atlantika, spol. s.r.o. • Všechna práva vyhrazena.
Facebook