Termín Doprava Počet nocí Strava Cena od

POLOHA: hotel s příjemnou rodinou atmosférou se nachází v oblasti Srima – klidné části Vodice, 15 minut chůze od centra města Vodice (cca 1 km)

PLÁŽ: oblázková pláž cca 300 m, betonová mola

UBYTOVÁNÍ: dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek, vlastní soc. zařízení, klimatizace (zdarma), TV SAT, telefon, minibar, balkon.

VYBAVENÍ: recepce, restaurace s terasou, bar, Wi-FI ve společných prostorách, parkování. V blízkosti tenisové kurty, volejbalové hřiště, vodní sporty na pláži.

STRAVOVÁNÍ: polopenze: snídaně kontinentální bufet, večeře servírované menu -  polévka, výběr ze 3 hlavní jídel s přílohou, dezert či ovoce, salátový bufet, nápoje za poplatek.

Zajišťujeme ve spolupráci s CK FOR LINE.

 

Cena obsahuje

  • - 7x ubytování s polopenzí
  • - pobytovou taxu
  • - klimatizaci na pokoji
  • - delegátské služby

Cena neobsahuje

  • DOPRAVA AUTOBUSEM:
  • - dospělí: + 2.490 Kč

 

Střední Dalmácie začíná na severozápadě letoviskem Rogoznica (severozápadně od Trogiru) a končí na jihovýchodě přístavem Ploče (i když administrativně je toto město součástí jihodalmatské župy). Všeobecně se tato oblast spolu se Středodalmatskými ostrovy pokládá za nejkrásnější oblast východního Jadranu a mnozí její věrní návštěvníci tvrdí, že je to dokonce nejkrásnější přímořská oblast na světě, a to pro harmonii přírody a výtvorů lidských rukou.

Příroda k ní byla opravdu štědrá: členité pobřeží s kouzelnými zátokami, zářícími svými bělostnými drobnými oblázky a pískem, malebné siluety menších i větších ostrovů, nízkých i vysokých, s nesčetnými poloostrovy a zálivy, horská hradba vyrůstající přímo z pobřeží, těsně nad rušnými letovisky, přebohatá přímořská vegetace, včetně zeleně rozsáhlých borových lesů, udivující bohatství uměleckých památek zdejších měst a městeček, z nichž dvě jsou dokonce zapsána do listiny světového kulturního dědictví organizace UNESCO (Trogir, Split), svéráz zdejších přímořských i podhorských vesnic, nápaditost zdejší moderní hotelové výstavby.

Cestovní kancelář Atlantika zprostředkovává již 25 let pobytové zájezdy do nejoblíbenějších evropských letovisek v Itálii, Chorvatsku, Řecku a Slovinsku. S naší cestovní kanceláří můžete absolvovat též poznávací zájezdy do Francie, Rakouska, Jižní Itálie, Holandska a dalších.  Užijete si tak výhled z památné Eiffelovy věže, poznáte celebrity v muzeu voskových figurín a nadýcháte se čerstvého horského vzduchu. Pro vyznavače aktivní dovolené jsou tu lyžařské a cyklistické zájezdy a pobyty s možností využití lekcí Zumby. Ve spolupráci s našimi partnery vám můžeme nabínout i tuzemské a lázeňské pobyty a zájezdy do celého světa.

Provozováno na systému STOVKA - rezervační systém pro CK
Copyright © 2020 CK Atlantika, spol. s.r.o. • Všechna práva vyhrazena.
Facebook