Termín Doprava Počet nocí Strava Cena od

POLOHA: Velký hotelový komplex s typickým egyptským koloritem se skládá ze staré a nové části, z nichž každá má samostatnou recepci, restauraci a budovu s pokoji a nacháží se přímo u pláže, na hlavní třídě centra Hurghady s nabídkou obchůdků, kaváren a restaurací, cca 10km od letiště. 

VYBAVENÍ: Prostorná vstupní hala s recepcí a lobby barem, restaurace, 2 á la carte restaurace, pub, snack bar, bar u bazénu a na pláži, konferenční místnost: za poplatek internet, WIFI, lékařská služba. V jedné části areálů se nachází třístupňový komplex 2 bazénů a dětského brouzdaliště, v další části hotelu se nachází nový bazén s oddělenou částí pro děti (v zimě vyhřívaný), aquapark se skluzavkami, tobogány a vodními atrakcemi (v zimě vyhřívaný): slunečníky, lehátka a osušky zdarma.

SPORT A ZÁBAVA: Aquapark, fitness, stolní tenis, vodní pólo, aerobik, dětské hřiště a herna, miniclub (2-14 let), animační programy, diskotéka: za poplatek billiard, tenisový kurt, squash, potápěčské centrum s kvalifikovanými mezinárodními instruktory, Spa - sauna, jacuzzi, pára, masáže.

UBYTOVÁNÍ: Pěkně zařízené standardní pokoje s možností až 2 přistýlem pro děti jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), klimatizací, SAT/TV, telefonem, minibarem, trezorem a balkonem nebo terasou, některé pokoje mají francouzská okna. Na vyžádání a za příplatek pokoje s výhledem na moře, propojené pokoje, suite a rodinné pokoje až pro 4 osoby (prostornější a mají francouzské okno).

STRAVOVÁNÍ: All inclusive (24hod.) zahrnuje plnou penzi formou švédských stolů, brzkou snídani, občerstvení během dne, kávu, zmrzlinu, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (lobby bar 24 hod.) v hotelem určených časech a místech. 

PLÁŽ: Dvě písčité pláže se nacházejí přímo u hotelu, slunečníky, lehátka a osušky zdarma.

zájezd ve spolupráci s CK Čedok.

 

Cena obsahuje

  • - leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků
  • - transfery v cíli zájezdů
  • - 7nocí noclehů
  • - stravování ALL INCLUSIVE
  • - služby česky mluvícího delegáta

Poznámka

  • - přímo u pláže a v centru Hurghady
  • - několik bazénů a vodní park
  • - doporučujeme pro rodiny s dětmi
  • - optimální pro potápění (korálový útes v blízkosti)

Cestovní kancelář Atlantika zprostředkovává již 25 let pobytové zájezdy do nejoblíbenějších evropských letovisek v Itálii, Chorvatsku, Řecku a Slovinsku. S naší cestovní kanceláří můžete absolvovat též poznávací zájezdy do Francie, Rakouska, Jižní Itálie, Holandska a dalších.  Užijete si tak výhled z památné Eiffelovy věže, poznáte celebrity v muzeu voskových figurín a nadýcháte se čerstvého horského vzduchu. Pro vyznavače aktivní dovolené jsou tu lyžařské a cyklistické zájezdy a pobyty s možností využití lekcí Zumby. Ve spolupráci s našimi partnery vám můžeme nabínout i tuzemské a lázeňské pobyty a zájezdy do celého světa.

Provozováno na systému STOVKA - rezervační systém pro CK
Copyright © 2019 CK Atlantika, spol. s.r.o. • Všechna práva vyhrazena.
Facebook