Nic nenalezeno

DUBLIN – Irsko – země tvrdých chlapů, drsné krajiny a světové whisky. Ale i zde je spousta historických památek, jako je katedrála Sv. Patrika. Navštívit můžete také klasickou palírnu whisky nebo světově známý pivovar Guinness. Samozřejmostí je i návštěva módní a umělecké čtvrti Temple Bar s možností nočního života do pozdních hodin - čtvrť, kde začínala slavná irská skupina U2. Dále doporučujeme navštívit anglikánskou katedrálu Christ Church Cathedral, Dublin Castle, Old Parliament, National Museum a mnoho dalších pamětihodností.

hotel Sheldon Park *** (snídaně) - hezký hotel z hotelové sítě Best Western, ležící na Nas road, cca 20 minut tramvají od centra města. Komfortně vybavené pokoje s koupelnou, WC, TV – SAT, rychlovarnou konvicí, čajem, kávou. Součástí hotelu je konferenční centrum a krytý bazén.

Termín Hotel Cena

02.10. - 05.10. H. Sheldon Park 11.790 09.10. - 12.10. H. Sheldon Park 11.790

Cena obsahuje: - letenku Praha - Dublin – Praha, včetně letištních, bezpečnostních tax a palivového příplatku - transfery letiště - hotel – letiště - 3 noclehy se snídaní ve dvoulůžkových pokojích v 3 hotelu - technického delegáta CK po celou dobu pobytu a kvalifikovaného průvodce fakultativních výletů

Možnost fakultativních služeb/výletů: - celodenní autobusový výlet „Wicklow tour“ 1 500,- Kč (Glendalough – klášter Sv. Kevina, Powerscourt – nádherné zahrady, atd) - polodenní autobusový okruh Dublinem s českým průvodcem 950,- Kč (včetně vstupu do Katedrály Sv. Patrika a návštěvy Národního Muzea)

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.