Termín Doprava Počet nocí Strava Cena od

Lokalita: Peschici / Sfinale

Poloha: uzavřený areál, který má nádhernou panoramatickou polohu přímo nad mořem v borovicovém háji.

Vzdálenost do Peschici i Vieste cca 13 km (spojení zajišťují linkové autobusy, které jsou v provozu pouze v období od poloviny června do poloviny září).

Pláž: písečná pláž Sfinale cca 2 km, plážový servis v ceně (možnost využití mikrobusu zdarma, v období od cca poloviny června do konce srpna)

Ubytování: apartmány typu MONO pro 2-4 osoby (většinou jedno až dvoupatrová budova) nebo přízemní vilky typu BILO pro 2-5 osob, TRILO pro 4-6 osob a QUADRILO pro 6-7 osob. Apartmány i vilky mají vlastní soc. zařízení, vybavený kuchyňský kout, balkon nebo terasu se zahradním nábytkem. Nutné vlastní povlečení a ručníky (možnost zapůjčení povlečení za poplatek). Vilky směr bazén nebo s výhledem na moře za poplatek – informace v CK.

Vybavení areálu: bazén a bazén pro děti (nutná koupací čepice), vířivka, bar, TV místnost, dětský koutek, ping-pong, minigolf a Wi-Fi (obojí za poplatek), parkoviště. V blízkosti rezidence je minimarket a restaurace.

Stavování: vlastní strava

 

 

Cena obsahuje

  • nájem apartmánu na 7 nocí
  • povlečení
  • závěrečný úklid
  • spotřeby voda, plyn, el. energie
  • parkovací místo pro 1 auto
  • tessera club
  • plážový servis (1 slunečník + 2 lehátka) max pro 4 osoby, v případě více osob v apartmánu je nutné objednat další plážový servis

Cena neobsahuje

  • pobytová taxa: + 1,2 Eur / osobu starší 11 let
  • doprava autobusem: +3.200 Kč

ITÁLIE - poloostrov Gargáno
Poloostrov je rozsáhlou rekreační oblastí s téměř nedotčenou přírodou.Turistům nabízí na severním a východním pobřeží poloostrova mezi letovisky Lido del Sole, Rodi Garganico, Peschici a Vieste  široké písečné pláže ohraničené skalnatými útesy. Na jižním  převážně skalnatém pobřeží mohou obdivovat mořské jeskyně, útesy a oblázkové pláže.V hornatém vnitrozemí  poloostrova mohou navštívit přírodní rezervaci Foresta Umbra a poutní místa San Giovanni Rotondo a Monte San Angelo. V obchodech a restauracích si mohou  zakoupit a ochutnat i typické  místní produkty – olivový olej,  speciální těstoviny,  apulský chléb, ryby, zeleninu a citrusové plody.
 

MOŽNOSTI VÝLETŮ:
 

MOŘSKÉ JESKYNĚ - VÝLET LODÍ: Projížďka lodí podél  poloostrova, při které můžete obdivovat pobřeží, ale i nádherné scenérie vápencových útesů, mořských jeskyní a oblázkových pláží jižního části poloostrova.

OSTROVY TREMITI - VÝLET LODÍ: Výlet lodí na ostrovy, které dnes  okouzlují tisíce návštěvníků svou přírodní krásou,  průzračnou vodou a středověkou architekturou na ostrově San Nicola. Možnosti koupání a potápění a to i na profesionální úrovni.

ISCHITELLA, VICO: Městečka ve vnitrozemí poloostrova, v nichž můžete obdivovat nejen středověkou architekturu, ale také nakupovat na typických jihoitalských trzích

PESCHICI: Městečko na skalnatém útesu s historickým jádrem, které na vás dýchne svou typickou středověkou atmosférou.

VIESTE: Nejvýchodnější město poloostrova Gargáno se středověkým centrem: úzkými uličkami, kamennými domy, hradem a katedrálou. Za návštěvu také stojí známé Muzeum mušlí.

POMPEJE, VESUV: Celodenní výlet do oblasti Neapolského zálivu, při kterém budete mít možnost navštívit archeologický areál starověkých Pompejí a podívat se do kráteru sopky Vesuv. 
 

Cestovní kancelář Atlantika zprostředkovává již 25 let pobytové zájezdy do nejoblíbenějších evropských letovisek v Itálii, Chorvatsku, Řecku a Slovinsku. S naší cestovní kanceláří můžete absolvovat též poznávací zájezdy do Francie, Rakouska, Jižní Itálie, Holandska a dalších.  Užijete si tak výhled z památné Eiffelovy věže, poznáte celebrity v muzeu voskových figurín a nadýcháte se čerstvého horského vzduchu. Pro vyznavače aktivní dovolené jsou tu lyžařské a cyklistické zájezdy a pobyty s možností využití lekcí Zumby. Ve spolupráci s našimi partnery vám můžeme nabínout i tuzemské a lázeňské pobyty a zájezdy do celého světa.

Provozováno na systému STOVKA - rezervační systém pro CK
Copyright © 2019 CK Atlantika, spol. s.r.o. • Všechna práva vyhrazena.
Facebook