Termín Doprava Počet nocí Strava Cena od

POLOHA: velmi dobře vybavený areál, složený z hotelových pokojů a apartmánů, se nachází v klidném prostředí cca 2 km od městečka Sellia Marina. Rozsáhlý areál leží uprostřed olivových hájů

PLÁŽ: cca 50 m od široké písečné pláže, která není přeplněná ani v nejvyšší sezóně. Ubytovací část dělí od pláže pouze piniový háj. Plážový servis (slunečník a 2 plážová křesla pokoj) zdarma.

APARTMÁNY: Ubytování je zajištěno v přízemních domcích s apartmány pro 2-3 osoby a v jednopatrových budovách s apatmány pro 2-5 osob. Každý apartmán má vlastní terasu s venkovním posezením, vybavenou kuchyňku se sporákem a lednicí,  vlastní soc. zařízení, klimatizaci, TV a trezor. V ceně je zahrnuta povlečení a spotřeba plynu, elektřiny i vody. Možnost zapůjčení ručníků za příplatek. Při ubytování v apartmánech se platí vratná kauce (100EUR). 

HOTELOVÉ POKOJE: Ubytování je zajištěno v jednopatrových budovách v hotelových pokojích pro 2-3 osoby. Všechny pokoje jsou v čistém a jednoduchém stylu a plně vybaveny. Mají klimatizaci, ledničku, TV, trezor (vše v ceně pobytu), vlastní soc. zařízení.

VYBAVENÍ AREÁLU: restaurace, bar, pizzerie, velký bazén pro děti a dospělé, vířivka, WiFi u recepce (zdarma), wellness se saunou, tureckou lázní, masážemi i kadeřnictvím.  Součástí areálu je i sál na cvičení jógy a v ceně je zahrnuta hodinová lekce jógy každý den pobytu. Na ploše 25.000 m2 je k dispozici bohaté sportovní vyžití (tenis, fotbal, beachvolejbal, stolní tenis, lukostřelba), možnost půjčení kol. Jsou zajištěny animační programy a miniklub pro děti. 

STRAVOVÁNÍ APARTMÁNY: Ubytování v apartmánech je bez stravy s možností připlacení polopenze (doporučujeme) nebo pobytu light ALL ANCLUSIVE. 

STRAVOVÁNÍ HOTELOVÉ POKOJE: Ubytování v hotelových pokojích je zajištěno v režimu Light All Inclusive. Tento režim zahrnuje snídaně formou bufetu, obědy a večeře - skládají se z 2-3 prvních chodů (těstoviny, rýže, polévka), 2-3 hlavních jídel, (maso, ryba), bohatého zeleninového a přílohového bufet, dezertu nebo ovoce. K obědu i večeři jsou v ceně i nápoje - voda a 1/4 l vína na osobu (bílé nebo červené).  V rámci pobytu All Inclusive je poskytován zdarma plážový servis, jedna hodina jógy denně se zkušenými lektory, tenisové kurty i hřiště na fotbal či volejbal. K obědu či večeři je možno si místo hlavního jídla objednat pizzu z místní pizzerie.

zajišťujeme ve spolupráci  s CK Emma - Ne provizní prodej.

Cena obsahuje

  • - 7x ubytování v hotelu / osobu
  • - 7x LIGHT ALL INCLUSIVE
  • - letenku Brno - Lamezia Terme – Brno, transfer do místa pobytu a zpět
  • - letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek
  • - služby delegáta

Cena neobsahuje

  • POVINNÉ PŘÍPLATKY:
  • - pobytová taxa: + 14 € / osobu / týden
  • NEPOVINNÉ PŘÍPLATKY:
  • - přistýlka 1.dítě 2-12let + 8.990 Kč

Cestovní kancelář Atlantika zprostředkovává již 25 let pobytové zájezdy do nejoblíbenějších evropských letovisek v Itálii, Chorvatsku, Řecku a Slovinsku. S naší cestovní kanceláří můžete absolvovat též poznávací zájezdy do Francie, Rakouska, Jižní Itálie, Holandska a dalších.  Užijete si tak výhled z památné Eiffelovy věže, poznáte celebrity v muzeu voskových figurín a nadýcháte se čerstvého horského vzduchu. Pro vyznavače aktivní dovolené jsou tu lyžařské a cyklistické zájezdy a pobyty s možností využití lekcí Zumby. Ve spolupráci s našimi partnery vám můžeme nabínout i tuzemské a lázeňské pobyty a zájezdy do celého světa.

Provozováno na systému STOVKA - rezervační systém pro CK
Copyright © 2019 CK Atlantika, spol. s.r.o. • Všechna práva vyhrazena.
Facebook