Informace a rezervace 542 217 718 ck@atlantika.cz
COVID INFO - Aktuálně
icoKal
icoKal

Lido di Jesolo

Nejmladší a zároveň největší letovisko benátského regionu s téměř patnáctikilometrovou písečnou pláží je známé především svým pulzujícím denním i nočním životem. Celé letovisko je lemováno dlouhou promenádou s několika stovkami obchodů, restaurací, kaváren, která se večer mění v rušné korzo. Na své si zde přijdou jak mladí lidé, tak rodiny s dětmi i senioři.

Pobytová místa Lido di Jesolo - Itálie

Hotel Florida od 10 821 Kč Snídaně 7 nocí   Hotel Florida Itálie - Lido di Jesolo   Hotel Florida od 13 411 Kč Snídaně 7 nocí   Hotel Florida Itálie - Lido di Jesolo   Hotel Heron od 9 776 Kč Snídaně 7 nocí   Hotel Heron Itálie - Lido di Jesolo   Hotel Heron od 12 366 Kč Snídaně 7 nocí   Hotel Heron Itálie - Lido di Jesolo  

Cestovní kancelář Atlantika s historií v cestovních ruchu již 28 let zprostředkovává pobytové zájezdy do nejoblíbenějších evropských destinací v Itálii, Chorvatsku, Řecku, Rakousku, Slovinsku. Zájezdy do exotických destinací jako jsou Maledivy, Zanzibar, Dominikánská republika. Pro vyznavače aktivní dovolené jsou tu lyžařské a cyklistické zájezdy a pobyty s možností využití lekcí Zumby. Ve spolupráci s našimi partnery vám můžeme nabínout i tuzemské, lázeňské pobyty a zájezdy do celého světa včetně poznávacích zájezdů. Naše CK je již po mnohu let hlavním sponzorem světové soutěže Grand Prix v moderní gymnastice. 

Provozováno na systému STOVKA - rezervační systém pro CK
Copyright © 2021 CK Atlantika, spol. s r.o. • Všechna práva vyhrazena.
Facebook