Termín Doprava Počet nocí Strava Cena od

POLOHA: Tyto dvě residence, které se od sebe nacházejí jen kousek od sebe, jsou umístěné
v zahradě s piniemi, v příjemné části letoviska Lignano, jen několik minut chůze od centra s mnoha obchody, bary a restauracemi. 

PLÁŽ: pícešná plác cca 200 m
UBYTOVÁNÍ: apartmány typu MONO pro 3 osoby a BILO pro 4 osoby a TRILO pro 6 osob. Moderně zařízené apartmány mají vlastní soc. zařízení, vybavený kuchyňský kout, klimatizaci, SAT TV, mikrovlnnou troubu, myčku nádobí, Wi-Fi a balkon nebo terasu.
VYBAVENÍ AREÁLU: bazén pro dospělé a menší bazén pro děti (v provozu v závislosti na počasí cca 10.5.-16.9.), dětské hřiště, Wi-Fi,
prádelna (za poplatek), v blízkosti tenisové kurty (cca 7 Eur / hodina, raketa cca 2 Eur / hodina, vzdálené cca 100m – ve
villaggiu Los Nidos) a půjčovna jízdních kol (za poplatek), 1 parkovací místo / apartmán (do vyčerpání).

STRAVOVÁNÍ: vlastní strava. Možnost stravování v Aparthotelu Albatros:  snídaně formou bufetu:  +8,50 € /osobu, oběd (3 chody): + 12€ / osobu, večeře (3 chody): + 15 € / osobu.
 

Cena obsahuje

  • - nájem apartmánu na 7 nocí
  • - spotřeby
  • - povlečení a ručníky
  • - 1 parkovací místo / apartmán (do vyčerpání)

Cena neobsahuje

  • Povinné příplatky:
  • - závěrečný úklid: + 35 - 100 € / apartmán v závislosti na typu apartmánu
  • DOPRAVA AUTOBUSEM:
  • + 2.290 Kč

Lignano Sabbiadoro se nachází v půli cesty mezi Benátkami a Terstem. Již od svého vzniku ve 30. letech se vyznačuje výbornou organizací služeb a infrastrukturami, díky kterým se z jeho 8 km písčité pláže stalo jedno z nejkrásnějších míst na severu Jadranu. V Lignanu je moře čisté, bezpečné a každý rok je oceněno Modrou vlajkou dokonalosti. V Lignanu si budete moci odpočinout, pobavit se a vybrat si z široké nabídky služeb, která zahrnuje například 6 zábavných parků, cykloturistické stezky, koňské jízdárny, sportovní zařízení, 18-ti jamkové golfové hřiště, tenisové kurty a 5000 míst pro loďky ve zcela zařízených turistických přístavech.
Lignano je tvořeno ze 3 částí:
Sabbiadoro: bezstarostné centrum plné života, ve kterém se nacházejí některé z nejlepších obchodů a přirozeně také hotely, vily, apartmány, kempy, sportovní zařízení, noční kluby a turistické přístavy.  
Pineta: elegantní a klidná zóna s originální spirálovou urbanistikou. Apartmány a hotely jsou napůl schované v zeleni rostoucí na sladkých dunách.
Riviera: nejzelenější část, která je celá pokryta hustým porostem borovic, najdete zde především menší vilky. 

PŘÍKLADY UBYTOVÁNÍ, CK VÁM RÁDA NABÍDNE UBYTOVÁNÍ DLE VAŠICH POŽADAVKŮ !

 

 

Cestovní kancelář Atlantika zprostředkovává již 25 let pobytové zájezdy do nejoblíbenějších evropských letovisek v Itálii, Chorvatsku, Řecku a Slovinsku. S naší cestovní kanceláří můžete absolvovat též poznávací zájezdy do Francie, Rakouska, Jižní Itálie, Holandska a dalších.  Užijete si tak výhled z památné Eiffelovy věže, poznáte celebrity v muzeu voskových figurín a nadýcháte se čerstvého horského vzduchu. Pro vyznavače aktivní dovolené jsou tu lyžařské a cyklistické zájezdy a pobyty s možností využití lekcí Zumby. Ve spolupráci s našimi partnery vám můžeme nabínout i tuzemské a lázeňské pobyty a zájezdy do celého světa.

Provozováno na systému STOVKA - rezervační systém pro CK
Copyright © 2019 CK Atlantika, spol. s.r.o. • Všechna práva vyhrazena.
Facebook