Informace a rezervace 542 217 718 ck@atlantika.cz
COVID INFO - Aktuálně
icoKal
icoKal

Palmová riviéra

SAN BENEDETTO DEL TRONTO

Toto okouzlující malé město se nachází na pobřeží Jaderského moře v jižní části oblasti zvané Marche. Zejména ohromné množství palem a různých oleandrů dominuje této oblasti. I proto se této lokalitě přezdívá Palmová riviéra. Podél pláže se táhne asi 4 km dlouhá palmová promenáda, která láká ke klidným procházkám a s vyznačenou cyklostezkou je hojně využívána milovníky kol či kolečkových bruslí. Pro milovníky nočního života je otevřeno velké množství diskoték, restaurací, barů a butiků.


NABÍDKA FAKULTATIVNÍCH VÝLETŮ
Colonnella s ochutnávkou vína
– neděle 16.00-20.00, cena 10 euro
Procházka malebným městečkem plným starobylých domů, spletí uliček, schodišť a okouzlujících vyhlídek. Ochutnávka místních produktů s možností nákupu vína, olivového oleje, ovoce a zeleniny.

Acquapark – pondělí 9.00-17.00, cena 19 euro
Celodenní vyžití v akvaparku Onda Blu v letovisku Tortoreto. Cena zahrnuje vstupné do areálu na všechny atrakce, slunečníky a lehátka. Nutná koupací čepice.

San Marino – úterý 7.00-19.00, cena 25 euro
Celodenní výlet do republiky San Marino – nejstaršího existujícího státu na světě a třetího nejmenšího státu v Evropě. Svou zvláštností láká turisty celého světa.

Ascoli Piceno a Castel Trosino – středa 8.00-13.00, cena 15 euro
Prohlídka stověžatého města z travertinu s nádhernými náměstíčky a miniaturní vesničky vestavěné do středověkého hradu Castel Trosino.

Řím – čtvrtek 6.00-21.00, cena 35 euro
Celodenní výlet do Říma po nejznámějších památkách s průvodkyní v češtině. Nutný vhodný oděv pro vstup do chrámů.

Italská večeře – pátek 19.00-22.00, cena 25 euro
Návštěva restaurace s ochutnávkou typických italských jídel.

 

 


 

Pobytová místa Palmová riviéra - Itálie

Nebyla nalezena žádná data.

Cestovní kancelář Atlantika s historií v cestovních ruchu již 28 let zprostředkovává pobytové zájezdy do nejoblíbenějších evropských destinací v Itálii, Chorvatsku, Řecku, Rakousku, Slovinsku. Zájezdy do exotických destinací jako jsou Maledivy, Zanzibar, Dominikánská republika. Pro vyznavače aktivní dovolené jsou tu lyžařské a cyklistické zájezdy a pobyty s možností využití lekcí Zumby. Ve spolupráci s našimi partnery vám můžeme nabínout i tuzemské, lázeňské pobyty a zájezdy do celého světa včetně poznávacích zájezdů. Naše CK je již po mnohu let hlavním sponzorem světové soutěže Grand Prix v moderní gymnastice. 

Provozováno na systému STOVKA - rezervační systém pro CK
Copyright © 2022 Atlantika, spol. s r.o. • Všechna práva vyhrazena.
Facebook