Nic nenalezeno

SAN BENEDETTO DEL TRONTO

Toto okouzlující malé město se nachází na pobřeží Jaderského moře v jižní části oblasti zvané Marche. Zejména ohromné množství palem a různých oleandrů dominuje této oblasti. I proto se této lokalitě přezdívá Palmová riviéra. Podél pláže se táhne asi 4 km dlouhá palmová promenáda, která láká ke klidným procházkám a s vyznačenou cyklostezkou je hojně využívána milovníky kol či kolečkových bruslí. Pro milovníky nočního života je otevřeno velké množství diskoték, restaurací, barů a butiků.


NABÍDKA FAKULTATIVNÍCH VÝLETŮ
Colonnella s ochutnávkou vína
– neděle 16.00-20.00, cena 10 euro
Procházka malebným městečkem plným starobylých domů, spletí uliček, schodišť a okouzlujících vyhlídek. Ochutnávka místních produktů s možností nákupu vína, olivového oleje, ovoce a zeleniny.

Acquapark – pondělí 9.00-17.00, cena 19 euro
Celodenní vyžití v akvaparku Onda Blu v letovisku Tortoreto. Cena zahrnuje vstupné do areálu na všechny atrakce, slunečníky a lehátka. Nutná koupací čepice.

San Marino – úterý 7.00-19.00, cena 25 euro
Celodenní výlet do republiky San Marino – nejstaršího existujícího státu na světě a třetího nejmenšího státu v Evropě. Svou zvláštností láká turisty celého světa.

Ascoli Piceno a Castel Trosino – středa 8.00-13.00, cena 15 euro
Prohlídka stověžatého města z travertinu s nádhernými náměstíčky a miniaturní vesničky vestavěné do středověkého hradu Castel Trosino.

Řím – čtvrtek 6.00-21.00, cena 35 euro
Celodenní výlet do Říma po nejznámějších památkách s průvodkyní v češtině. Nutný vhodný oděv pro vstup do chrámů.

Italská večeře – pátek 19.00-22.00, cena 25 euro
Návštěva restaurace s ochutnávkou typických italských jídel.

 

 


 

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.