Informace a rezervace 542 217 718 ck@atlantika.cz
icoKal
icoKal

Riccione

Přímořské letovisko Riccione se nachází 10 km jižně od Rimini, se kterým je spojeno místní dopravou. Město módy, jehož ... hlavní třída, Via Ceccarini, je výstavní skříní celé riviéry v provincii Rimini. Návštěvník tu nalezne butiky nejvyhlášenějších italských designérů. Obzvláště mezi mladými návštěvníky je Riccione velmi vyhledávané pro velké množství diskoték na pobřeží, ale i v centru samého města. Pro rodiny s dětmi se zde nachází tématický park Otremare a vodní park Aquafan.  

Pobytová místa Riccione - Itálie

Hotel SAN MARTINO od 7 255 Kč Polopenze 7 nocí   Hotel SAN MARTINO Itálie - Riccione   Hotel Kent od 8 990 Kč Snídaně 7 nocí   Hotel Kent Itálie - Riccione   Hotel Kent od 11 890 Kč Snídaně 7 nocí   Hotel Kent Itálie - Riccione   Hotel SAN MARTINO od 4 355 Kč Polopenze 7 nocí   Hotel SAN MARTINO Itálie - Riccione  

Cestovní kancelář Atlantika s historií v cestovních ruchu již 28 let zprostředkovává pobytové zájezdy do nejoblíbenějších evropských destinací v Itálii, Chorvatsku, Řecku, Rakousku, Slovinsku. Zájezdy do exotických destinací jako jsou Maledivy, Zanzibar, Dominikánská republika. Pro vyznavače aktivní dovolené jsou tu lyžařské a cyklistické zájezdy a pobyty s možností využití lekcí Zumby. Ve spolupráci s našimi partnery vám můžeme nabínout i tuzemské, lázeňské pobyty a zájezdy do celého světa včetně poznávacích zájezdů. Naše CK je již po mnohu let hlavním sponzorem světové soutěže Grand Prix v moderní gymnastice. 

Provozováno na systému STOVKA - rezervační systém pro CK
Copyright © 2021 CK Atlantika, spol. s r.o. • Všechna práva vyhrazena.
Facebook