Informace a rezervace 542 217 718 ck@atlantika.cz
icoKal
icoKal

Marina Centro

Pobřeží Rimini se dělí do několika frakcí: Torre Pedrera, Viserbella, Viserba (nachází se zde výstava Italia in Miniatura), Rivabella, San Giuliano Mare (tyto části se nachází severně od centra), samotné centrum je označováno jako Marina Centro a jižně od centra, směrem k Riccione následují frakce Marebello, Rivazzurra (nachází se zde zábavní park Fiabilandia) a Miramare. Během let jednotlivé části Rimini splynuly a vytvořily jedno velké přímořské letovisko. Část Centro je jako stvořená pro milovníky zábavy, kteří chtějí být vždy v centru dění. Prakticky všechny pláže jsou zde placené, vybavené plážovým servisem. V blízkosti přístavu se nachází jedinečné delfinárium. Pláže s jemným, zlatavým pískem na Vás již čekají..

(Pro více informací o ubytování, termínech a cenách - klikněte na název ubytovací kapacity)

Hotel EUROPA od 5 612 Kč Snídaně 7 nocí   Hotel EUROPA Itálie - Rimini   Hotel EUROPA od 3 112 Kč Snídaně 7 nocí   Hotel EUROPA Itálie - Rimini   Hotel BEL MARE od 8 012 Kč Polopenze 7 nocí   Hotel BEL MARE Itálie - Rimini   Hotel BEL MARE od 5 512 Kč Polopenze 7 nocí   Hotel BEL MARE Itálie - Rimini  

Cestovní kancelář Atlantika zprostředkovává již 25 let pobytové zájezdy do nejoblíbenějších evropských letovisek v Itálii, Chorvatsku, Řecku a Slovinsku. S naší cestovní kanceláří můžete absolvovat též poznávací zájezdy do Francie, Rakouska, Jižní Itálie, Holandska a dalších.  Užijete si tak výhled z památné Eiffelovy věže, poznáte celebrity v muzeu voskových figurín a nadýcháte se čerstvého horského vzduchu. Pro vyznavače aktivní dovolené jsou tu lyžařské a cyklistické zájezdy a pobyty s možností využití lekcí Zumby. Ve spolupráci s našimi partnery vám můžeme nabínout i tuzemské a lázeňské pobyty a zájezdy do celého světa.

Provozováno na systému STOVKA - rezervační systém pro CK
Copyright © 2020 CK Atlantika, spol. s.r.o. • Všechna práva vyhrazena.
Facebook