Informace a rezervace 542 217 718 ck@atlantika.cz
COVID INFO - Aktuálně
icoKal
icoKal

Via Lattea / Sestriere

Via Lattea, neboli také mléčná dráha, je největším lyžařským areálem Itálie. Tuto oblast tvoří více jak 400 sjezdovek různých obtížnosti rozdělených do několika lyžařských středisek. Mezi nejznámější střediska ski-areálu Via Lattea patří například Sestriere, Sansicario a Mongenévre nacházející se zčásti ve Francii. Via Lattea má vynikající podmínky pro lyžování po celou zimní sezónu a díky své rozloze si zde každý najde svah, který mu bude vyhovovat.

Pro začátečníky jsou nejvhodnější svahy v okolí střediska Mongenévre, zatímco zkušení lyžaři si mohou vybírat z bohaté palety sjezdovek. Nejnáročnější sjezdovkou Via Lattea je Rio Nero, která se pyšní 9-ti km výborně upraveného povrchu a převýšením 1 150 metrů. Dovolená v lyžařském areálu Via Lattea je vynikající volbou, pokud toužíte po zimních sportech, bohaté nabídce sjezdovek i výborných turistických službách.

Pobytová místa Via Lattea / Sestriere - Itálie

Nebyla nalezena žádná data.

Cestovní kancelář Atlantika s historií v cestovních ruchu již 28 let zprostředkovává pobytové zájezdy do nejoblíbenějších evropských destinací v Itálii, Chorvatsku, Řecku, Rakousku, Slovinsku. Zájezdy do exotických destinací jako jsou Maledivy, Zanzibar, Dominikánská republika. Pro vyznavače aktivní dovolené jsou tu lyžařské a cyklistické zájezdy a pobyty s možností využití lekcí Zumby. Ve spolupráci s našimi partnery vám můžeme nabínout i tuzemské, lázeňské pobyty a zájezdy do celého světa včetně poznávacích zájezdů. Naše CK je již po mnohu let hlavním sponzorem světové soutěže Grand Prix v moderní gymnastice. 

Provozováno na systému STOVKA - rezervační systém pro CK
Copyright © 2021 Atlantika, spol. s r.o. • Všechna práva vyhrazena.
Facebook