Termín Doprava Počet nocí Strava Cena od

Náš TIP-nejlepší ubytování naostrově za skvělou cenu a krásné místo:) Velmi oblíbený penzion-hotel s velmi dobrým hodnocením kousek od pláže, doporučujeme včasnou rezervaci. V zimních měsích bývá kapacita hotelu již brzy obsazena. Toto ubytování se nachází na jednom z nejlepších míst v destinaci Ukulhas! Hosté jsou zde spokojenější než v jiných ubytováních v této oblasti.Toto ubytování má nejlepší poměr ceny a kvality v destinaci Ukulhas! Hosté za tuto cenu získávají více než v jiných ubytováních v této destinaci. Hotel již poskytuje menší zázemí, větší počet ubytovacích kapacit, restaurace, kavárny, ale i přesto není pokládaný za rušný.

POLOHA: Penzion West Sands se nachází na ostrově Ukulhas v North Ari Atoll na lokálním ostrově a nabízí přímo soukromý úsek pláže. Od mezinárodního letiště Male dělí penzion West Sands 2,3 km, transfer rychlo lodí cca 2,15 minut

PLÁŽ: cca 30 m soukromá písečná s průzračnou vodou. Lehátka, slunečníky a plážové osušky zdarma.

UBYTOVÁNÍ: moc pěkné moderní 2-3lůžkové De luxe pokoje s dřevěnými podlahami, trezor, minibar-lednička, fén. mycí potřeby, WiFi zdarma, příprava na kávu-varná konvice, pantofle, , satelitní TV s plochou obrazovkou, klimatizací zdarma, sprchu, psací stůl, dětské postýlky, balkon, některé pokoje venkovní posezení. V nabídce pokoje typu: rodinná Suita výhled oceán nebo zahrada, grand ocean Suita, apartmán. Obsazenost od 2- 5 dosp.osob. Info a kalkulacev CK.

VYBAVENÍ: zahradu i bezplatná jízdní kola. K dispozici je také terasa a sdílený lounge. Recepce je otevřená nepřetržitě a nechybí ani concierge služba.

Pro děti je na místě připraveno dětské hřiště. V okolí penzionu West Sands se lze věnovat celé řadě aktivit včetně šnorchlování.

Nabídka penzionu zahrnuje službu žehlení oděvů i business služby včetně faxování a kopírování.

STRAVOVÁNÍ: polopenze v ceně, za příplatek plná penze nebo all inlcusive, místní i mezinárodní kuchyně velmi chutná a dobrý výběr potěší každého, kontinentální snídani nebo snídani formou bufetu. Večeře a oběd v restauraci penzionu lze vybírat z grilovaných jídel, mezinárodní kuchyně, plodů moře i pokrmů vhodných pro vegetariány a osoby alergické na laktózu, formou bufetu nebo menu. Místní kuchyně je jedna z nejlepších na ostrově. Vřele doporučujeme.

Oficiální kategorie je penzion, my hodnotíme vzhledem k úrovni služeb ***+ ubytování , které vypadá opravdu na vyšší úrovni než většina hotelu oficiální kategorie 3*

Termíny na míru, dle přání klienta, pobyty od 5 nocí - 14 nocí a více, odlety denně, v této nabídce jsou pouze ukázkové příkladné termíny, které lze jakkoliv upravovat, jsou variabilní v závislosti na dostupnosti ubytování a letenek se cena pak může lišit. Při závazném objednání letenek vystavených již na jméno jsou letenky nevratné a podléhají 100% stornu.
 

 

 

Cena obsahuje

  • - 7 nocí se snídaní
  • - zpáteční letenka včetně letištních tax a odletové taxy 25US
  • - transfer lodí z letiště Male na ostrov Ukulhas
  • - Aj asistenci na letišti a v přístavu po příjezdu

Cena neobsahuje

  • Nepovinné příplatky : jednolůžkový pokoj cena na vyžádání v CK,
  • - večeře a plná penze za příplatek
  • - fakultativní výlety na místě
  • - ubytovací daň splatnou na místě ve výši cca 6 USD a výše za osobu a noc vč infantu
  • - českého delegáta v místě pobytu, asistence pouze na telefonu s CK

Cestovní kancelář Atlantika zprostředkovává již 25 let pobytové zájezdy do nejoblíbenějších evropských letovisek v Itálii, Chorvatsku, Řecku a Slovinsku. S naší cestovní kanceláří můžete absolvovat též poznávací zájezdy do Francie, Rakouska, Jižní Itálie, Holandska a dalších.  Užijete si tak výhled z památné Eiffelovy věže, poznáte celebrity v muzeu voskových figurín a nadýcháte se čerstvého horského vzduchu. Pro vyznavače aktivní dovolené jsou tu lyžařské a cyklistické zájezdy a pobyty s možností využití lekcí Zumby. Ve spolupráci s našimi partnery vám můžeme nabínout i tuzemské a lázeňské pobyty a zájezdy do celého světa.

Provozováno na systému STOVKA - rezervační systém pro CK
Copyright © 2019 CK Atlantika, spol. s.r.o. • Všechna práva vyhrazena.
Facebook