Termín Doprava Počet nocí Strava Cena od

Krásný oblíbený 4* rodinný hotelový resort čerstvě po celkové proměně a velké renovaci prostor i pokojů, nově i s bohatým programem all inclusive.  Obklopený zelení, s výbornou polohou v dojezdové vzdálenosti do krásného historického města Rhodos a v docházkové vzdálenosti od překrásné pláže s průzračně čistou vodou. Hotel vhodný pro všechny věkové kategorie a rodiny s dětmi - 1.dítě do 12 let POBYT S ALL INCLUSIVE ZDARMA , rodinné pokoje v nabídce. Bohatý program ALL INCLUSIVE! Odpočinek jedné z nehezčích místních pláží nebo u bazénu můžete vystřídat výlety do jak lodní či autobusem na překrásná historická místa, pláže, cestou po ostrově, nebo do centra historického Rhodosu, které vás naprosto uchvátí. Doporučujeme včasnou rezervaci - velmi žádaný hotel, který je brzy vyprodán. Nyní za velmi výhodnou cenu v kategorii hotelu 4*
POLOHA: příjemný rodinný hotelový areál ležící v zahradách  se skládá z hlavní budovy a několika vedlejších budov. Nacházíse v klidné části ostrova Rhodos, pouhých 5 km od jeho centra hlavního historického města Rhodos a nedaleko letoviska Kalithea, a Koskinou kam dojdete pěší chůzí po silnici cca 500 metrů, s menšími nákupními možnostmi, kavárna, restaurace. Poloha hotelu zajišťuje dobré a časté autobusové  spojení (zastávka cca 3 min od hotelu) s hlavním historickým městem Rhodos,  intervaly každou půl hodinu, cca 20 min jízdy a spojení do Faliraki a okolních letovisek.Vzdálenost od letiště cca 20 minut / 20 km.
PLÁŽ: velkou prioritou je místní pláž - 150 m od hotelu jedna z nejhezčích pláží ostrova s krásnou průzračnou vodou, písečná i hrubý písek, pozvolný vstup do moře ( lehátka a slunečníky za poplatek od 5€ osoba / den , 10€ set / den.) Vodní sporty za poplatek. Zázemí na pláži. Nedoporučejeme lidem s omezením schopnosi pohybu! Nutné počítat s prudším klesáním a stoupáním cca 20 M. po cestě na pláž. Tato pláž je oceněná vlajkou egejského moře za čistotu moře!
UBYTOVÁNÍ:  2lůžkové - 3lůžkové pokoje: trezor zdarma, individuálně ovladatelná klimatizace ZDARMA (v období od 15.6.-15.9., před a po za poplatek), telefon, plazma TV/sat. (český kanál). minilednička, fén, WC/ koupelna s mycími potřebami,  balkon nebo terasa. Rodinný bungalov až  pro 4 dospělé osoby: po renovaci, stejně zařízené jako 2lůžkové pokoje, 2 místnosti oddělené posuvnými dveřmi - ložnice s 2lůžkem a ob.pokojem s dvěma přistýlkami až pro 2 dospělé osoby, balkon či terasa. Ve všech pokojích balená voda při příletu. Suita, Suita s privátním bazénem, či Jacuzzi na vyždádání a kalkulaci v CK.

Osušky k bazénu za vratný depozit 10EUR / osuška.(výměna denně) lientům nelze zaručit, že budou ubytování v hlavní budově a v pokojích po rekonstrukci, jsou bytováni ve všech dostupných budovách hotelu celém komplexu, avšak všechny pokoje odpovídají kategorii hotelu. Jednolůžkový pokoj zde není možný. Možnost ubytování v pokoji SUITA 4*, cena dle ceníku, tento druh pokoje je na pouze vyžádání.

Možnosti obsazení: dvoulůžkový pokoj: pouze pro 2, 3, 2+1, Rodinný Bungalov  : až pro 4 dosp. osoby

VYBAVENÍ: nově zrekonstruovaný hotelový komplex stávající z 10 budov, vstupní hala s recepcí (při přiletu osvěžující vlhčené ručníky, osvěžující uvítací drink), restaurace, restaurace Ambrosia, Nemesis Italian restaurace, bar, společenská místnost s TV/Sat., minimarket. 2 venkovní bazény, skluzavky, dětský bazén, brouzdaliště, lehátka a slunečníky u všech bazénů zdarma. Dětské hřiště. Klimatizace, WiFi ve veřejných prostorách ZDARMA. Dětská postýlka zdarma, lobby, Gym zdarma, aerobic aqua, stolní tenis, volejbal,malý supermarket. V hotelu se pořádají 3x týdně zábavné večery pro klienty zdarma. Animace pro dospělé v AJ jazyce, dětský klub pro děti v AJ jazyce, denní aktivity, řecký večer. 

STRAVOVÁNÍ: ALL INCLUSIVE - hotel se může pochlubit výbornou řeckou i mezinárodní kuchyní, (Italská, Asijská), show cooking a místní dobroty v programu ALL INCLUSIVE: stravování během celého dne podávání telých i studených jídel od 10,00 - 23,00 hodin

 • Snídaně formou bufetu - hlavní restaurace,  ( pozdní snídaně v restauraci Ambrossia)
 • Oběd formou bufetu - 
 • Večeře formou bufetu 
 • Zmrzlina během obědů a večeří
 • Vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje místní a mezinárodní výroby, čaj káva - vč. espresso, víno, pivo (10.00–23.00 hod.) Restaurace Ambrosia: pozdní snídaně, BUFET teplých i studených jídel ( špagety, pizza, maso, přílohy, hranolky, ovoce, dorty, saláty cca 5 druhů jídel, od 10,30 - 12,00 . od 14,30-18,00 h, studené občerstvení od 10,00 - 23,00 h.. Drinky jako je vodka, gin, brandy, ouzo pouze od 18:00 - 23:00 hodin.Po skončení programu all inclusive se všechny nápoje hradí.
 • Program pouze orientační. Přesný program all inclusive obdrží klient až po příjezdu do hotelu. 
 • 1x týdně možnost tématické večeře v dalších dvouch restouracích, kde se podávájí vyhlášené řecké a italské speciality.
 • mnoho krásných fakultativních výletů v nabídce přímo na místě.

 ( oficiální kategorie hotelu je 4* ) 

*odlety z Prahy pouze na zpětné přepotvrzení

Pobytová taxa : v hotelu 4* je výše taxi 3,00EUR pokoj/noc, splatná v místě pobytu na recepci hotelu při příjezdu

 

Cena obsahuje

 • • ubytování s all inclusive v hotelu dle uvedeného počtu nocí a druhu pokoje / osobu • zpáteční letenku Praha / Brno • transfer autobusem do místa pobytu a zpět • letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek • služby delegáta • SLEVY na 3. až 5. lůžku (viz ceník): • 1. dítě do 14 let: ubytování s all inclusive ZDARMA. 2 a 3.dítě do 14 let za výhodné dětské ceny, ( 1. dítě od 2 - 14 let platí letenku včetně tax a paliva 8.990 Kč) • Dítě do 2 let bez nároku na místo v letadle a služby knihovací poplatek 1.500 Kč

Cena neobsahuje

 • POVINNÉ PŘÍPLATKY: pobytovou taxu platba na místě 1,50 EUR / pokoj / noc
 • Pobytová taxa. Upozorňujeme, že je v Řecku od ledna 2018 nově zavedena místní pobytová taxa. Pobytová taxa je placená klienty přímo v místě pobytu, a to na recepci hotelu či u majitele ubytování.
 • Výše poplatku se liší pro jednotlivá ubytovací zařízení:
 • 0,50 € za noc ve studiích či apartmánech všech kategorií
 • 0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
 • 1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
 • 3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
 • 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely

Poznámka

 • odlety z Prahy pouze na zpětné přepotvrzení

LETECKY 
Doba letu z Brna:  2 hodiny 30 minut, doba letu z Prahy: 2 hodiny 50 minut
Odletové dny: z BRNA: NEDĚLE ranní časy odletů,
Z PRAHY : odlety každý den dle volné kapacity na zpětné potvrzení, 

zájezdy 7 nocí z Brna, na 7 - 12 nocí z Prahy:
Rhodos patří k nejkrásnějším a nejpůsobivějším ostrovům Řecka. Až 340 slunečných dní v roce), teplé moře a spousta nádherných romantických pláží z něj dělají ráj pro všechny. Návštěvníky uchvátí nejen bohatá historie, ale také ta průzračnost moře a tajemná zákoutí historického města. I milovníci rušného nočního života, kultury a zábavy určitě nebudou ochuzeni. Není místo, kde byste nenašli restauraci či typickou řeckou tavernu s výbornými místními specialitami. to jsou krásné pláže, vzácné památky, kvalitní hotely často se stravováním polopenze až  all inclusive. Prostě kombinace, díky které je Rhodos nejen největší v souostroví Dodekanéssos, ale také nejnavštěvovanější. Vedle bohaté historie se Rhodos, na vegetaci nejbohatší ostrov ze souostroví, může pochlubit dlouhými romantickými písečnými a oblázkovými plážemi, skalnatými mořskými zátokami i zelenými lesy. Většina pláží je na východním pobřeží, západní část se vyznačuje převážně kamenitými plážemi, drsnějším pobřežím a silným větrem s ideálními podmínkami pro windsurfing. Navštivte v sezóně 2018 tento krásný ostrov Rhodos a prožijte si Řecko na plno! 

Původ Rhodu je nerozlučně spjat s bájí o Diovi a Héliovi. Podle této báje z řecké mytologie se Zeus po vítězství nad Titány rozhodl rozdělit Zemi mezi Olympské bohy. Jediný, na koho se nedostalo, byl Hélios – bůh slunce, neboť ve chvíli kdy se Země dělila, Hélios putoval po obloze a nikdo si na něj nevzpomněl. Když se vrátil a domáhal se svého podílu, Zeus ho sice politoval, ale sdělil mu, že to už není možné, neboť ostatní bohové by byli nespokojeni. Tak Hélios požádal Dia i ostatní bohy o souhlas s tím, že mu připadne země, která se sama vynoří z moře. Jakmile souhlasili, vynořil se z modrého moře ostrov. Hélios jej ozářil svým jasem a učinil jej nejkrásnějším ostrovem v Egejském moři.

Jeho krásu navíc podtrhli lidé – důkazy o bohaté a slavné historii najdete doslova na každém kroku. Hlavní, stejnojmenné město ostrova – Rhodos je zcela unikátní, jedinečné, neopakovatelné, malebné, s nádechem tajemna, působivé, kouzelné… tolik přívlastků snad ani není, jak okouzlující je toto město. Nachází se zde starý obchodní přístav, Palác Velmistrů, ulice Rytířů, Hippokratovo náměstí, Sokratova ulice, park Rodíni, kasino, tržiště, nespočet restaurací, kaváren, cukráren, barů, diskoték… A také pláží. I proto mnozí turisté před klasickými letovisky dávají přednost hlavnímu městu. Za pár minut jsou totiž z hotelu jak na písečných plážích, kde se přes den tak příjemně lenoší, tak i v centru města, které se večer co večer probouzí z denního spánku.

Letecký zájezd na Rhodos je proto vhodnou volbou pro všechny, kteří touží poznat Řecko a prožít specifickou atmosféru Středomoří. Krásné pláže, čisté moře, slunce a místní pohostinnost – to vše nabízí Dovolená Rhodos 2019

NABÍDKA FAKULTATIVNÍCH VÝLETŮ NA MÍSTĚ
Lodní výlet - ostrov Symi a klášter Panormitis

Jeden z velmi oblíbených celodenních výletů, který Vám umožní se podívat na jeden z nejmalebnějších ostrůvků v Egejském moři. V zátoce na jihu ostrova navštívíte řecký pravoslavný klášter Panormitis, kde je umístěna vzácná ikona archanděla Michaela. Hlavní město Symi nabízí pohádkovou architekturu, pravé mořské houby, spoustu různých druhů koření, nádherné panorama z johanitského hradu, krásný přístav a výborné rybí speciality.Tento výlet Vám nabízí poznat krásy malého ostrůvku Symi a plavbu po blankytném Egejském moři. 
Ostrov Chalki – místo, kde se zastavil čas
Ideální výlet pro milovníky „zapomenutých“ řeckých ostrůvků s tradiční architekturou a božským klidem, nádhernými zátokami na koupání. Odjezd je po snídani klimat. autobusem na západní pobřeží do přístavu Skala Kamiros, kde se nalodíte na loď, kterou poplujeme cca 1 hod. na ostrov Chalki. Během plavby je možné pozorovat západní pobřeží ostrova Rhodos. Na ostrůvku pak máte volný program, který můžete využít k návštěvě samotné vesničky a ke koupání na některých z místních pláží.
Perly ostrova Rhodos
Příležitost navštívit některé ze zlatých hřebů ostrova Rhodos a přiblížit si způsob života obyvatelů ostrova Rhodos. Navštívíte jedno z nejstarších měst na ostrově, bílé městečko Lindos. Nad ním se na kopci nad písečnou pláží nacházejí pozůstatky staré antické Akropole s chrámem bohyně Athény Lindské. Na západním pobřeží se podíváte na zříceninu starého středověkého hradu Monolithos, navštívíte tradiční vesničku Siana a Embona, kde se nachází známá vinárna Emery. Zde bude příležitost ochutnat místní vína. Na závěr Vás čeká procházka Údolím motýlů, kde budete mít možnost obdivovat krásu přástevníka kostivalového. 
Lodí - nejkrásnější pláže a zátoky na východním pobřeží
Odpočinková plavba podél východního pobřeží ostrova Rhodos, navštívíte ty nejkrásnější pláže a zátoky – lázně Kalithea, zátoka A.Quinna, Afandou, Tsambika, Stegna. Možnost koupání a opalování, v ceně oběd v místní taverně na pláži. Den plný slunce, plavání, šnorchlování. Výlet vhodný pro celou rodinu.
CK Atlantika si vyhrazuje právo na změnu nabídky.  Aktuální nabídku výletů obdržíte na místě od delegáta. Pořadatelem výletů je řecká partnerská agentura.
 
Kalithea
Menší prázdninové středisko, kde najdete několik restaurací, taveren a obchodů. Spojení s hlavní městem je zajištěno městským autobusem, pro podrobné poznání ostrova doporučujeme pronajmout si auto. Oblast je známá především svými vyhlášenými lázněmi, které prošly rekonstrukcí a dobrými podmínkami pro potápění. Za nákupy a rušným životem můžete vyrazit, kromě hlavního města, také do Faliráki.
Pláž: menší písečná s pozvolným vstupem do moře,vhodné pro malé děti i seniory
Vzdálenost od Rhodosu: cca 12 km
Vzdálenost od letiště: cca 11 km.
Orientační doba transferu z letiště: cca 20 minut
Hodnocení letoviska: vhodné pro všechny, kteří chtějí strávit poklidnou relaxační dovolenou.

Faliraki
Vyhlášené letovisko východního pobřeží. Jeho předností je dlouhá písečná pláž, vhodná pro rodinnou dovolenou. Jsou zde restaurace, taverny, bary, kluby, diskotéky, obchody, zlatnictví, klenotnictví, zdravotní středisko, bankomaty, banky, adrenalinové sporty, lunapark a na okraji letoviska je také moderní vodní park, výletní vláček jezdící po letovisku. Frekventovaná linka autobusu do hlavního města Rhodos a okolí.  Do obou měst lze ovšem také doplout. Faliráki patří k rušnějším letoviskům, která ožívají především navečer a v noci. Ovšem okraje letoviska jsou  až velmi klidná místa, která jsou ideální pro rodinnou dovolenou.
Pláž: široká písečná.
Vzdálenost od Rhodosu: cca 17 km.
Vzdálenost od letiště: cca 16 km.
Orientační doba transferu: cca 25 minut
Hodnocení letoviska: vhodné pro všechny generace

Kolymbia
Nejvyhledávanější letovisko na východním pobřeží. V centru letoviska nechybí obchody s potravinami a suvenýry, restaurace, taverny, kavárny a bary. Posedět můžete v některé zdejší taverně s rybími specialitami a objednat si chobotničky na roštu nebo grilované kalamáry. V obchodech je možné platit platebními kartami, též bankomaty. Z Kolymbie lze pohodlně podnikat individuální výlety frekventovanou autobusovou linkou do hlavního města, Lindosu a dalších větších či menších městeček nebo vesniček.
Pláže: oblázkové, oblázkovo-písčité a čistě písčité.
Vzdálenost od Rhodosu: cca 27 km.
Vzdálenost od letiště: cca 35 km.
Orientační doba transferu: cca 40 minut
Hodnocení letoviska: ideální pro všechny generace, oddychová, relaxační i zábavná dovolená.


 

 

Cestovní kancelář Atlantika zprostředkovává již 25 let pobytové zájezdy do nejoblíbenějších evropských letovisek v Itálii, Chorvatsku, Řecku a Slovinsku. S naší cestovní kanceláří můžete absolvovat též poznávací zájezdy do Francie, Rakouska, Jižní Itálie, Holandska a dalších.  Užijete si tak výhled z památné Eiffelovy věže, poznáte celebrity v muzeu voskových figurín a nadýcháte se čerstvého horského vzduchu. Pro vyznavače aktivní dovolené jsou tu lyžařské a cyklistické zájezdy a pobyty s možností využití lekcí Zumby. Ve spolupráci s našimi partnery vám můžeme nabínout i tuzemské a lázeňské pobyty a zájezdy do celého světa.

Provozováno na systému STOVKA - rezervační systém pro CK
Copyright © 2019 CK Atlantika, spol. s.r.o. • Všechna práva vyhrazena.
Facebook