Termín Doprava Počet nocí Strava Cena od

POLOHA: Náš TIP - 2 děti do 12 let ZDARMA na rodinném pokoji.
Renovovaný rodinný hotel  Hotel Savica Garni aktuálně již kategorie 4*  je součástí hotelového řetězce Sava Hotels - Resorts. Nachází u jezera Bled s úžasnou polohou. Hotel nabízí kvalitní ubytování v propojených rodinných pokojích, zařízených s důrazem na potřeby rodin s malými dětmi. Zaměstnanci hotelu jsou poháněny touhou poskytnout rodičům nezapomenutelné zážitky  s rodinou, organizují zábavu a vzdělávání dětí s pomocí rozsáhlých zábavných programů s ohledem na životní prostředí.

UBYTOVÁNÍ: Nabízí 90 pokojů, 2lůžkové s přistýlkou  až rodinné pokoje 2+3. Některé s možností propojení na rodinné pokoje (některé rodinné pokoje i s palandou), zařízené s důrazem na potřeby rodin s malými dětmi. Většina pokojů má balkon. Každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchou nebo vanou, kabelovou TV, připojení na internet, telefon, mini bar, trezor a klimatizaci.Wifi zdarma. V rodinný pokojích možnost ubytování až pro tři děti.Výhodná cena za 3.dítě do 15 let na vyžádání v CK.

VYBAVENÍ: snídaňová místnost, dětské hřiště, dětská herna, hlídání dětí, tenisový kurt, stolní tenis,  sleva na vstup do Saunového světa ve Wellness Živa wellness ve vedlejším hotelu Rikli Balance,  jednodenní vstup do bazénů zdarma.

STRAVOVÁNÍ: Polopenze formou bufetu. V hotelu Savica jsou snídaně, večeře jsou podávány v hotelové restauraci Golf v sousedním hotelu, kde se také nachází Veranda Restaurace a la carte, která nabízí širokou škálu pokrmů místní a mezinárodní kuchyně.

Poznámka: Možnost volby jakéhokoliv termínu pobytu dle minimálního počtu nocí (3 noci ), termíny lze volit variabilně na míru dle přání klienta během celého kalendářního roku.

 

 

Cena za osobu a noc viz tabulka:

Období 1. a 2. os.pokoj 2/1 1. a 2.os.rodinný pokoj - dvě děti do 12 let ZDARMA
01.01. - 18.04.

2.090

2.890
19.04. - 18.07. 2.490 3.490
19.07. - 31.12. 2.890 3.990

Cena obsahuje

 • - 3 x ubytování s polopenzí/osoba (minimální délka pobytu 3 noci)
 • - jednodenní vstup do bazénů Wellness komplexu Živa v hotelu Rikli Balance

Cena neobsahuje

 • Povinné příplatky:
 • - pobytová taxa - dospělý: 3,13EUR/os/den platba na místě, dítě 7-17 let: 1,57EUR dítě/den platba na místě.
 • - administrativní poplatek: 1EUR dosp.os. od 7 let/pobyt
 • SLEVY:
 • - dítě do 6 let na přistýlce ZDARMA (2lůžk.pokoj)
 • - dosp.osoba na přistýlce -30%
 • - rodinný pokoj: 2 děti do 12 let s 2 platícími osobami ZDARMA
 • - 3.dítě v rodinném pokoji do 15 let výhodná cena na dotaz v CK
 • - dítě ve 2 lůžkovém pokoji od 6 - 15 let výhodná cena na dotaz v CK

Cestovní kancelář Atlantika zprostředkovává již 25 let pobytové zájezdy do nejoblíbenějších evropských letovisek v Itálii, Chorvatsku, Řecku a Slovinsku. S naší cestovní kanceláří můžete absolvovat též poznávací zájezdy do Francie, Rakouska, Jižní Itálie, Holandska a dalších.  Užijete si tak výhled z památné Eiffelovy věže, poznáte celebrity v muzeu voskových figurín a nadýcháte se čerstvého horského vzduchu. Pro vyznavače aktivní dovolené jsou tu lyžařské a cyklistické zájezdy a pobyty s možností využití lekcí Zumby. Ve spolupráci s našimi partnery vám můžeme nabínout i tuzemské a lázeňské pobyty a zájezdy do celého světa.

Provozováno na systému STOVKA - rezervační systém pro CK
Copyright © 2019 CK Atlantika, spol. s.r.o. • Všechna práva vyhrazena.
Facebook