Termín Doprava Počet nocí Strava Cena od

POLOHA:  cca 200 m od termálních lázní s vnitřním a venkovním bazénovým komplexem a tobogány.  V nejstarším slovinském městě Ptuj s římskou a středověkou historií.
UBYTOVÁNÍ: bungalov se 180 cm širokým lůžkem nebo dvěma samostatnými lůžky o rozměrech 90 cm s výhledem do parku. Bungalov (23-28 m2) má koupelnu se sprchou a toaletou, stůl a  případně rozkládací pohovku s možností přistýlky nebo je pouze dvoulůžkový.

VYBAVENÍ: restaurace, 18. jamkové golfové hřiště, WiFi, parkoviště. 200 m od ubytování termální lázně s vnitřním a venkovním bazénovým komplexem a tobogány, vedle vnitřního termálního parku jsou k dispozici vnitřní a venkovní sauny (1 vnitřní turecká sauna, 2 finské sauny, 1 finská sauna ve vinném sudu, 1 venkovní finská sauna).  Ve vedlejším Grand hotelu Primus se nachází luxusní Valens Augusta Wellness  v římském stylu, skládá se ze tří částí: Imperium dobrého pocitu, termální lázně a sauny Flavia a Vespasianus termální bazény (vše za poplatek).

STRAVOVÁNÍ: polopenze formou bufetu je k dispozici v restauraci Zila ve vnitřním termálním parku.

Pounámka: (minimální délka pobytu 2 noci)

Cena za osobu a noc
Období  
26.04. - 01.05. 1.690
02.05. - 28.06. 1.490
29.06. - 18.08. 1.690
19.08. - 06.10. 1.490
07.10. - 25.10. 1.390

Cena obsahuje

  • - 2 x ubytování s polopenzí /osoba (minimální délka pobytu 2 noci)
  • - volný vstup do bazénů a saun Termál parku 2 x denně

Cena neobsahuje

  • Pobytové taxy + admin.poplatky splatné na místě.
  • SLEVY:
  • - dítě do 5,99 let na přistýlce ZDARMA
  • - dítě od 6 do 11,99 let na přistýlce 50%
  • - dospělí na přistýlce 10%

Ptuj je nejstarší město ve Slovinsku s římskou historií. Nad městem se nachází mohutný hrad Ptuj odkud jsou nádherné výhledy do širokého okolí a hostuje Regionální muzeum Ptuj Ormož, jehož stálou expozicí se dostanete na cestu tisíciletími historie města. V regionu je  mnoho dalších historických hradů, které stojí za návštěvu.

Cestovní kancelář Atlantika zprostředkovává již 25 let pobytové zájezdy do nejoblíbenějších evropských letovisek v Itálii, Chorvatsku, Řecku a Slovinsku. S naší cestovní kanceláří můžete absolvovat též poznávací zájezdy do Francie, Rakouska, Jižní Itálie, Holandska a dalších.  Užijete si tak výhled z památné Eiffelovy věže, poznáte celebrity v muzeu voskových figurín a nadýcháte se čerstvého horského vzduchu. Pro vyznavače aktivní dovolené jsou tu lyžařské a cyklistické zájezdy a pobyty s možností využití lekcí Zumby. Ve spolupráci s našimi partnery vám můžeme nabínout i tuzemské a lázeňské pobyty a zájezdy do celého světa.

Provozováno na systému STOVKA - rezervační systém pro CK
Copyright © 2019 CK Atlantika, spol. s.r.o. • Všechna práva vyhrazena.
Facebook