Termín Doprava Počet nocí Strava Cena od

Poloha: Elegantní a moderní hotel se nachází v rozlehlé vzrostlé zahradě v blízkosti soukromé pláže (doprava hotelovým katamaránem), cca 15km od letiště, nejbližší obchody a bary cca 3km od hotelu. 

Vybavení: Prostorná lobbym, recepce, hlavní restaurace, 6 restaurací á la carte, 9 barů včetně plážového u bazénu, minimarket, butik, WIFI zdarma, za poplatek kadeřnictví, hlídání dětí. 3bazény, dětský bazén, aquapark - 6 tobogánů, lehátka, slunečníky a osušky zdarma.

Sport a zábava: Tělocvična, aerobic, animace pro dospělé a děti- sportovní aktivity, aqua aerobic, aktivity a bazénu, miniclub, dětské hřiště a herna pro děti, diskotéka, lázně a wellness - krytý bazén, sauna, hammam, za poplatek masáže a peeling.

Ubytování: Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupela/sprcha, vysoušeč vlasů, župan, wc), klimatizací, SAT/TV, telefonem, WIFI, minibarem (zdarma nealkoholické nápoje), setem na přípravu kávy/čaje, trezorem a balkonem. Za příplatek a na vyžádání rodinné pokoje.

Stravování: Ultra all inclusive zahrnuje snídaně, obědy, večeře formou bufetu, pozdní snídaně, občerstvení během dne, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby v určených místech a časech: možnost večeře v restauraci á la carte (za poplatek, nutná rezervace).

Pláž: Hotelová písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 500m od hotelu, přístupná příjemnou plavbou katamaránem se vstřícnou obsluhou přes místní řeku, slunečníky, lehátka a osušky zdarma.

 

Zájezd ve spolupráci s CK Čedok.

Cena obsahuje

  • - leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků
  • - transfery v cíli zájezdu
  • - 7 noclehů
  • - stravování ultra all inclusive
  • - služby delegáta

TURECKÁ RIVIÉRA

Pohoří Taurus, se svými svahy porostlými piniemi, jako mohutný prstenec obemyká zálivový pás jihotureckého pobřeží, jehož centrem je město Antalya. Jako hradba chrání tento krásný kout Turecka před nepříznivými povětrnostními vlivy z vnitrozemí a vytváří mikroklima, které výtečně slouží palmám a banánovníkům, olivám a citrusům. Jistota více než tří set slunečných dnů a úžasně čisté a teplé moře si zase pochvalují turisté, pro něž je pobřeží mezi městy Kaş na západě a Alanya na východě Tureckou riviérou s možností koupání od dubna až do listopadu. Jde o pás krásných písečných a oblázkových pláží. Oblast je vyhledávána zejména pro nefalšovanou chuť orientu, prožití nádherné dovolené u moře se sluneční garancí a pro výhodné nákupy. Nesmíme také zapomínat na historické památky, kterých nám zde antika zanechala dost. Vzdálenost mezi městy Antalya a Alanya je 140 km.

Fakultativní výlety: lodní výlet po řece Manavgat, trhy v Manavgatu, Turecký večer, rafting, Pamukkale, Perge, Aspendos, vodopády Kursunlu, Jeep Safari, Zelený kaňon, delfinárium a mnoho dalších.

Cestovní kancelář Atlantika zprostředkovává již 25 let pobytové zájezdy do nejoblíbenějších evropských letovisek v Itálii, Chorvatsku, Řecku a Slovinsku. S naší cestovní kanceláří můžete absolvovat též poznávací zájezdy do Francie, Rakouska, Jižní Itálie, Holandska a dalších.  Užijete si tak výhled z památné Eiffelovy věže, poznáte celebrity v muzeu voskových figurín a nadýcháte se čerstvého horského vzduchu. Pro vyznavače aktivní dovolené jsou tu lyžařské a cyklistické zájezdy a pobyty s možností využití lekcí Zumby. Ve spolupráci s našimi partnery vám můžeme nabínout i tuzemské a lázeňské pobyty a zájezdy do celého světa.

Provozováno na systému STOVKA - rezervační systém pro CK
Copyright © 2019 CK Atlantika, spol. s.r.o. • Všechna práva vyhrazena.
Facebook