Nic nenalezeno

Lyžařský areál Semmering se nachází v Dolním Rakousku a tvoří jej dva areály - Hirschenkogel a větší a vyšší Stuhleck. Semmering leží cca 80 km jihozápadně od Vídně a je jedním z nejlépe dostupných alpských lyžařských areálů. Oba areály uspokojí začátečníky i náročné lyžaře svými zajímavými terény, novými lanovkami i moderním zasněžovacím zařízením. Kvalitu sjezdových tratí potvrzuje skutečnost, že v obou areálech se pravidelně pořádají závody světového poháru na místních dokonalých FIS-sjezdovkách. V Semmeringu, vzdáleném od hotelu pouhých 5 min. jízdy autem, najdou lyžaři nejdelší osvětlenou sjezdovku v Evropě, nádherně viditelnou přímo z proskleného hotelového bazénu. Kromě sjezdovek je v areálu bobová dráha, dětský areál, lyžařská škola a půjčovny lyží se ski/servisem. Stuhleck, k němuž dojedete autem za 10 min., je pravým zimním rájem pro všechny skupiny lyžařů včetně příznivců běžeckých stop. K dispozici je sáňkařská dráha, snowtubing, osvětlený funpark pro milovníky free stylu, malý lyžařský areál ocení začátečníci a rodiny s dětmi. Mimořádně oblíbené jsou tři MEGA noční sjezdovky - noční lyžování na Weltcuppiste (dějiště světového poháru), rodinný svah a Kogelabfahrt s funparkem pro lyžaře a snowboardisty. Za zmínku jistě stojí i široká paleta možností odpočinku na pohostinných horských boudách.

 

Nadmořská výška: 800 – 1.640 m

Počet vleků a lanovek: 22

Celková délka sjezdovek: 64 km

Obtížnost sjezdovek: 40 km modrých, 22 km červených, 22 km černých

Běžecké tratě: 8 km

Snowpark: 2 ks Funpark Semmering/Hirschenkogel, Funpark Stuhleck Sjezdovky s nočním osvětlením: sjezdovka Weltcup, Kogelabfahrt, Familienabfahrt – Semmering/Hirschenkogel, Sonnenlift - Stuhleck

Vzdálenost z Prahy:   420 km

Vzdálenost z Brna: 230 km

 

  Orientační ceny skipasu ze sezóny 2010/2011 *
   "Semmering - Hirschenkogel (v EURECH)
  dospělá  junior dítě senior
  osoba 1992-95 1996-04 do 1950
2 dny 62 57 33 57
3 dny 90 82 47 82
6 dní 162,5 139 80 139

Skipas platí pro oblast Semmering - Hirschenkogel. Vratná kauce ke každému skipasu 2 €.                                      

Dítě narozené v roce 2005 a mladší v doprovodu rodičů zdarma.                                           

* Ceny skipasů mají informativní charakter. V době, kdy byl katalog vydán, nebyly známy oficiální ceny pro sezónu 2011/2012.

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.