Nic nenalezeno

Autobusová doprava je zajištěna kvalitními zahraničními autobusy. Klienti z jiných odjezdových míst než z Brna musí počítat s možností přestupů v rámci „svozových“ autobusů. Taktéž je možný přestup při rozvozech v rámci jednotlivých středisek. Je nutné vzít na vědomí, že po území ČR nemusí trasa vést vždy nejkratším směrem k hraničnímu přechodu. Přestože má cestovní kancelář zájem na nejkratší možné trase, z důvodu kapacitního vytížení svozových autobusů si vyhrazuje právo trasu na území ČR upravit. V některých případech je možné svážení z nástupních míst mikrobusem, osobním automobilem, případně proplacením jízdného linkového autobusu. Cestovní kancelář si vyhrazuje právo ve výjimečných situacích (např. z důvodu nízkého počtu účastníků) svoz zcela zrušit.

NÁSTUPNÍ MÍSTA: bez příplatku: BRNO, ZNOJMO*/MIKULOV*, JIHLAVA*(Pávov), PRAHA, PLZEŇ* * platí pouze v případě, že trasa na hraniční přechod povede přes toto město s příplatkem (cena na osobu/obě cesty): ZLÍN + 400 Kč KROMĚŘÍŽ + 400 Kč PŘEROV + 300 Kč OLOMOUC + 300 Kč PROSTĚJOV + 250 Kč VYŠKOV + 200 Kč

Další odjezdová místa dle dohody v cestovní kanceláři.

Každý cestující je povinnen opatřit si veškeré doklady a splnit všechny podmínky pro vstup do země a výstup ze země, požadované úřady. Cestovní kancelář neodpovídá za škody nebo výdaje, keré cestujícímu vzniknou tím, že nedodržel uvedené povinnosti.

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.