Informace a rezervace 542 217 718 ck@atlantika.cz
COVID INFO - Aktuálně
icoKal
icoKal

Kolymbia

Nejvyhledávanější letovisko na východním pobřeží. V centru letoviska nechybí obchody s potravinami a suvenýry, restaurace, taverny, kavárny a bary. Posedět můžete v některé zdejší taverně s rybími specialitami a objednat si chobotničky na roštu nebo grilované kalamáry. V obchodech je možné platit platebními kartami, též bankomaty. Z Kolymbie lze pohodlně podnikat individuální výlety frekventovanou autobusovou linkou do hlavního města, Lindosu a dalších větších či menších městeček nebo vesniček.

Pláže: oblázkové, oblázkovo-písčité a čistě písčité.

Vzdálenost od Rhodosu: cca 27 km.

Vzdálenost od letiště: cca 35 km.

Orientační doba transferu: cca 45 minut

Hodnocení letoviska: ideální pro všechny generace, oddychová, relaxační i zábavná dovolená.

 

Leonardo Kolymbia Resort od 22 942 Kč All inclusive 7 nocí   Leonardo Kolymbia Resort Řecko - Rhodos  z Brna 1.dítě do 12 let pobyt ZDARMA

Cestovní kancelář Atlantika s historií v cestovních ruchu již 28 let zprostředkovává pobytové zájezdy do nejoblíbenějších evropských destinací v Itálii, Chorvatsku, Řecku, Rakousku, Slovinsku. Zájezdy do exotických destinací jako jsou Maledivy, Zanzibar, Dominikánská republika. Pro vyznavače aktivní dovolené jsou tu lyžařské a cyklistické zájezdy a pobyty s možností využití lekcí Zumby. Ve spolupráci s našimi partnery vám můžeme nabínout i tuzemské, lázeňské pobyty a zájezdy do celého světa včetně poznávacích zájezdů. Naše CK je již po mnohu let hlavním sponzorem světové soutěže Grand Prix v moderní gymnastice. 

Provozováno na systému STOVKA - rezervační systém pro CK
Copyright © 2022 Atlantika, spol. s r.o. • Všechna práva vyhrazena.
Facebook